Привіт, друзі! На даний момент у багатьох користувачів соціальної мережі Вконтакте є не тільки своя сторінка, але і група. Також Ви можете адміністратором одного чи кількох груп. У будь-якому випадку, ви відповідаєте за контент групи: перевіряєте коментарі, публікуєте запису, розширювати аудиторію.

І звичайно, при щоденному додаванні на стіну певної кількості записів, може виникнути питання: як очистити стіну в групі? Ось про це ми зараз і поговоримо.

Для того щоб видалити всі пости в групі Вконтакте, ми будемо використовувати спеціальне розширення для браузера Instrumentum. Для прикладу, видалю всі записи зі стіни своєї групи «Моя перша група».

Щоб їх видалити, відкрийте браузер Google Chrome і зайдіть на свою сторінку Вконтакте. Показую на прикладі саме цього браузера, оскільки розширення скачувала з Інтернет-магазину Chrome.

Далі через пошук знайдіть розширення Instrumentum в Інтернет-магазині Chrome, та встановіть його. Докладну статтю про те, як встановити розширення в Хром, можна прочитати, перейшовши за посиланням.

У правому верхньому куті браузера з’явиться значок встановленого розширення – натисніть на нього. Потім натисніть на кнопку «Увійти через ВКонтакте».

Повинно з’явитися наступне вікно. Зверху справа Ви побачите свою аватарку і ім’я профілю. Щоб розширення отримало доступ до Вашого облікового запису, натисніть на кнопочку «Дозволити».

Знову натисніть на значок розширення Instrumentum. Відкриється головне вікно. Клікніть по пункту «Спільнота».

Далі знайдіть у списку розділ «Стіна» і клацніть по пункту «Видалення записів на стіні».

У рядку «Спільнота» виберіть з випадаючого списку групу, стіну якої потрібно очистити. У пункті «Критерій» відзначте маркером, що саме потрібно видалити зі стіни. Після цього натисніть «Видалити записи».

Поверніться до своєї сторінки Вконтакті і відкрийте групу, зі стіни якій Ви тільки що видалили всі записи. У мене стіна очистилася, і замість публікацій відображається напис «Новин поки немає».

На цьому все, записи зі стіни в групі Вконтакте ми видалили. Більш того, тепер у Вас встановлено цікаве розширення, в якому є безліч інших функцій, але якщо воно більше не потрібно, то можете видалити розширення в Хромі.

Якщо знаєте якісь інші способи очищення стіни в групі Вконтакте, пишіть про них у коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: