Як очистити стіну в ВК швидко?

Багато хто з нас у Вконтакте вже більше 3-4 років. За цей весь час на вашій стіні могло набитися безліч записів, які ви репостили або публікували самі. В один прекрасний день вам захочеться видалити їх все і очистити свою стіну від старих записів. Зараз ми розповімо, як це зробити за 10 секунд, навіть якщо у вас на стіні дуже багато записів.

Як очистити стіну в ВК швидко?
Як очистити стіну в “Вконтакте” через браузер Google Chrome?

Для даного способу не потрібно ніяких програм, також понад знання програмування теж не знадобляться. Ми зазвичай користуємося просто входом в «Подивитися код». І так відкриваємо ту сторінку ВК, на якій хочете видалити усі записи на стіні. Натискаємо на саму стіну зверху правою кнопкою миші і вибираємо «Подивитися код».

Як очистити стіну в ВК швидко?
У відкритому вікні переходимо у вкладку «Console», і ставимо курсор в самий низ всіх кодів.

Як очистити стіну в ВК швидко?
Потім копіюємо такий код і вставляємо туди. Після натискаємо Enter:

var z = document.getElementsByClassName(«post_actions»);var i = 0;function del_wall(){var fn_str = z[i].getElementsByTagName(«div»)[0].onclick.toString();var fn_arr_1 = fn_str.split(«{«);var fn_arr_2 = fn_arr_1[1].split(«;»);eval(fn_arr_2[0]);if(i == z.length){clearInterval(int_id)}else{i++}};var int_id=setInterval(del_wall,1000);

Як очистити стіну в ВК швидко?
Скрипт автоматично почне видаляти записи, потім просто перезавантажте комп’ютер і все буде видалено, а ваша стіна порожній. Якщо скрипт не запустився на Google Chrome, спробуйте на Яндекс Браузері.

Також є інший спосіб почистити записи зі стіни на сторінці у вк. Через плагін VkOpt. Завантажити плагін дуже легко, просто вбивши його в пошуку.

Як очистити стіну в ВК швидко?
Після встановлення плагіну перезавантажуємо браузер і заходимо на вашу стіну. Входимо у вкладку «Всі записи» і в пункті «Дії» вибираємо «Очистити стіну»

Як очистити стіну в ВК швидко?
Очищення відбудеться протягом 20-30 секунд в залежності від вашого кількості записів.