Є кілька способів використовувати обкладинку для досягнення мети. Приміром, вона може виражати індивідуальні риси бренду і містити інформацію про корпоративної філософії і фірмовому стилі.

У цьому випадку зображення буде підвищувати впізнаваність бренду. Також, воно може містити інформацію рекламного характеру і допомагати просунути новий продукт або послугу. Все залежить від ваших цілей, пріоритетів і широти вашого кругозору.

Розмір обкладинки Фейсбук

Щоб обкладинка виглядала якісно, використовуйте зображення розміром 851 на 315 пікселів, а для фотографії профілю знадобиться квадратне фото, яке фейсбук зменшить до розміру 160 160 пікселів. Враховуйте цей момент, щоб гармонійно поєднати обидві картинки.

Зображення профілю (аватар) — це невелике фото, на якому зображено особу власника, якщо мова йде про особистості, або логотип, якщо сторінка належить юридичній особі.

Інтеграція фотографій профілю та обкладинки — це модний тренд в маркетиге соціальних мереж. Такий прийом дозволяє поєднувати дві картинки і створювати оригінальний і незвичайний дизайн, який виглядає продумано і гармонійно.

В більшості випадків немає необхідності точно вимірювати розміри, досить поєднати головні елементи, і додати необхідний текст. Майте на увазі, що значна частина користувачів використовує не широкоекранні комп’ютери, а невеликі мобільні пристрої, на яких всі зображення виглядають інакше.

Так як обкладинка — це перше, що кидається в очі відвідувачам, потенційним передплатникам і клієнтам, тому важливо приділити оформленню достатньо уваги, зробивши зображення як можна більш привабливим і інформативним.

Дослідження поведінкових факторів показали, що людський мозок обробляє картинки в 60 тисяч разів швидше, ніж текстовий формат, тому вибирайте якісні знімки і не перевантажуйте обкладинки текстом.