Як оформити сторінку в Instagram

Привіт, друзі! Як відомо, «зустрічають по одягу…» та соціальні мережі, у цьому випадку-не виняток. Тому в цій статті ми з Вами розберемося, як правильно оформити свій профіль в Instagram, щоб інша людина, зайшовши на нього, зацікавився Вами або тією продукцією, яку Ви продаєте, рекламуєте і підписався на Ваші оновлення.

І правда, витративши всього 20 хвилин, можна зробити свою сторінку в Instagram цікавою і такою, що запам’ятовується, щоб людям з першого погляду було зрозуміло, що Ви не фейк, і їм хотілося б стежити за Вашими фотографіями або купувати продукцію, яку Ви пропонуєте.

Зверніть увагу на те, що успішність профілю безпосередньо залежить і від того, скільки у Вас фоловерів. Адже використовуючи Instagram для бізнесу або для розкрутки інших особистих проектів, Ви можете знайти нових клієнтів або однодумців. Якщо у Вас не багато передплатників, раджу прочитати статтю: як набрати передплатників в Instagram.

Ну а тепер давайте розберемося, що потрібно зробити, щоб правильно і красиво оформити сторінку в Инстаграме.

Зміст:

  • 1 Який вибрати аватар для Instagram
  • 2 Який зробити нік (Ім’я користувача) Инстаграме
  • 3 Як заповнити поле «Ім’я» в Instagram
  • 4 Яке вибрати опис (біо) профілю в Инстаграме
  • 5 Як зробити опис з нового рядка в Инстаграме
  • 6 Як оформити профіль в Instagram по центру
  • 7 Як поставити смайлик в Инстаграме в опис профілю
  • 8 Як додати активне посилання в опис профілю в Инстаграме
  • 9 Як підписувати фото в Instagram

Який вибрати аватар для Instagram

Почнемо з аватарки – це головне фото Вашого профілю в лівому верхньому кутку. Воно також відображається в мініатюрі, коли Ви залишаєте коментар в чиєму-небудь профілі або ставите лайк.

Фотографія для аватарки повинна бути світла, чітка і, бажано, із зображенням обличчя. Інакше, користувачі можуть не звернути уваги на Ваш профіль. Адже фото природи або тварини не викликає особливого інтересу, і користувачі навіть можуть порахувати Вас ботом.

Якщо ж у Вас в Instagram створений профіль для фірми або Ви розкручуєте бренд, то ставити її логотип на аватарку краще тоді, коли аккаунт буде добре розкручений, тобто – число передплатників буде більше 5 тисяч.

Візьмемо, для прикладу мій профіль. Фото в кругляшке, не важливої якості, темне, та й обличчя не видно чітко.

Як оформити сторінку в Instagram

А в цьому профілі на аватарці нічого зайвого – світле обличчя, чітка фотографія.

Як оформити сторінку в Instagram

Який зробити нік (Ім’я користувача) Инстаграме

Ім’я користувача Ви вибираєте при реєстрації, воно пишеться англійською або російські слова англійськими літерами. Вибирайте таке ім’я користувача, щоб його легко міг запам’ятати інша людина. Тоді Вас можна буде без проблем знайти через пошук.

Намагайтеся не використовувати російські букви, які в англійській мові можна написати по-різному: ц, ш, щ, ю, е, и, ч, я, ю, ь, ж. Уникайте також слів, що стосуються продажу товарів: shop, sell та інші. Вони тільки відлякують людей.

Якщо у Вас своя фірма або компанія, можете зробити її назва ніком. Тут буде доречно згадати її назву і на головному фото профілю.

Як оформити сторінку в Instagram

А ось на моїй сторінці, приклад того, як не потрібно робити. Я вибрала собі нік Анюта – «ю» англійськими літерами можна написати по-різному. Правильніше було б написати нік ann_abramova.

Як оформити сторінку в Instagram

Ось приклад простого ніка в Instagram.

Як оформити сторінку в Instagram

Як заповнити поле «Ім’я» в Instagram

Тепер поговоримо, як правильно написати ім’я. Воно відображається під головним фото або виділяється на сторінці жирним. Саме по ньому Вас можна знайти через пошук в браузері або пошук самого Instagram.

Можете написати своє ім’я та прізвище: «Аня Абрамова», можете вказати, чим Ви займаєтеся: «Аня Абрамова – візажист». Якщо вказувати тут своє ім’я, прізвище та назву компанії, то це може відлякувати – вони відразу будуть думати, що Ви збираєтеся щось продати.

Як оформити сторінку в Instagram

Як оформити сторінку в Instagram

Яке вибрати опис (біо) профілю в Инстаграме

Опис профілю має бути невеликим і інформативним. У Вас всього 150 символів, сюди входять смайли і прогалини. Придумайте таке описання, яке може зацікавити відвідувача Вашого профілю. В першу чергу дайте відповідь на наступні питання:

Хто Ви. Напишіть своє ім’я і прізвище, назва бренду, який Ви рекламуєте, назва компанії.

Звідки Ви. Назва міста та/або країни.

Де і ким працюєте, чим захоплюєтеся. Це хобі, Ваші інтереси, що саме Ви просуваєте. Може, Ви можете запропонувати щось конкретне Вашим передплатникам: товари, послуги.

Залиште свої контакти, за якими людина зможе швидко Вас знайти. Напишіть свій номер телефону, додайте посилання на свій профіль в інших соціальних мережах: Вконтакте, Facebook.

Не треба вставляти хештеги в опис профілю, вони не підсвічуються і виглядають «ніяк». Але зате дуже цікаво виглядають смайлики.

Як оформити сторінку в Instagram

Як оформити сторінку в Instagram

Як зробити опис з нового рядка в Инстаграме

Для того щоб текст був написаний не в один рядок, зайдіть у свій профіль на комп’ютері через браузер. Далі натисніть на кнопку «Редагувати профіль». В полі «Про себе» ставте курсив перед тим текстом, який повинен починатися з нового рядка і натисніть «Enter».

Як оформити сторінку в Instagram

Такий текст сприймається краще, ніж одне суцільне пропозицію.

Як оформити сторінку в Instagram

Як оформити профіль в Instagram по центру

Також, гарно виглядатиме, якщо текст в описі буде розміщений по центру. Зайдіть у свій профіль Instagram через браузер з комп’ютера і натисніть на кнопку «Редагувати профіль». Далі в полі «Ім’я» і «Про себе» поставте необхідну кількість прогалин, щоб текст був по центру.

Як оформити сторінку в Instagram

Зайдіть в Instagram через мобільний додаток на телефоні, і подивіться на результат. Якщо він Вас не влаштовує, додайте або приберіть зайві прогалини.

Як оформити сторінку в Instagram

Як поставити смайлик в Инстаграме в опис профілю

Смайлики розбавлять текст опису і зроблять його цікавішим. Стаття про те, як ставити смайлики в Инстаграме, вже є на сайті. Перейшовши по посиланню, можна з нею ознайомитися.

Як додати активне посилання в опис профілю в Инстаграме

Активне посилання – це посилання, клацнувши по якій інша людина перейде на вказаний Вами ресурс. Це може бути Ваш особистий блог в Інтернеті, Інтернет-магазин, сторінка в соціальній мережі, сайт компанії та інше.
Розміщення посилання в своєму профілі Instagram – це відмінний спосіб пов’язати свій сайт зі своїм акаунтом у даній соціальній мережі.

Щоб додати посилання в Инстаграме, відкрийте свою сторінку і натисніть кнопку «Редагувати профіль».

Як оформити сторінку в Instagram

Тепер в полі «Веб-сайт» вставити посилання. Натисніть кнопку «Відправити» внизу сторінки, щоб оновити дані.

Як оформити сторінку в Instagram

Посилання буде додано, та всі люди, які будуть на моїй сторінці і клікнуть по ній, перейдуть, в даному випадку, на вказаний сайт INETFISHKI.RU.

Як оформити сторінку в Instagram

Як підписувати фото в Instagram

Красива і цікава фотографія – це пів справи. Підпис також має не мале значення. Підписуйте фото так, щоб зацікавити людину, можете додати хештеги і посилання на інших користувачів чи сторінки.

Як оформити сторінку в Instagram

На цьому все. Оформляйте свій профіль в Instagram правильно, щоб залучити більше передплатників, однодумців і клієнтів.

А, може, і це буде Вам цікаво: