Як оновити Adobe Flash player в Opera в кілька кліків

Як оновити Adobe Flash player в Opera в кілька кліків

Перегляд мультимедійного контенту, будь то невеликий відеоролик або повнометражний фільм, а також процес взаємодії з різними графічними веб додатками в Мережі, невід’ємно пов’язаний з використанням традиційних Adobe плагінів. Як і будь-яке інше програмне забезпечення Adobe Flash player постійно вдосконалюється. Однак у нашому випадку підвищення версії оговариваемого, розробником, в кінцевому підсумку, робить більш стару версію свого програмного продукту просто непрацездатною. Про те, як оновити Adobe Flash player Opera, причому — буквально в кілька кліків, і що при цьому варто врахувати, ви дізнаєтеся з матеріалу цієї статті.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Нововведення — «Всесвітня мультимизация»
 • 2 Як оновити Adobe Flash player в Opera: докладна інструкція
 • 3 На завершення

Нововведення — «Всесвітня мультимизация»

На сьогоднішній день розробники програмних веб-оглядачів намагаються піти від вразливості FLASH технологій. Виключно на увазі останніх обставин, в нових браузерах упор робиться на функціональні особливості нового гіперактивного мови розмітки HTML5, який, в свою чергу, надає веб-спеціаліста широкий спектр інструментів для інтеграції в браузер досить серйозних по функціоналу програмних засобів інтерактивної графіки.

Як оновити Adobe Flash player в Opera в кілька кліків

HTML5 також з легкістю (відокремленої!) дозволяє налагодити процес взаємодії користувача з графічними елементами управління, а також не обділений «талантом» відтворювати мультимедійний контент без участі традиційних Adobe Flash плагінів сторонніх API розширень. Однак процес інтеграції HTML5 має досить тривалу структуру впровадження («Не всі згодні з новим стандартом та не кожному з рук такого роду метаморфози», — слова і думки впливових фігур). Тим не менш, зовсім скоро світ забуде про «обмеженою обов’язковості» Flash-оновлення. Ну а поки, доведеться потерпіти, а значить — будемо оновлюватися!

Як оновити Adobe Flash player в Opera: докладна інструкція

Спасибі компанії Oracle ми все ж скажемо, і вся це подяка — за люб’язно надані ЗА продукти з упередженим ярликом «Безкоштовно» (іронія, але скільки сенсу!..). Однак, про безодні часу, який ми, рядові користувачі, витрачаємо на нескінченний процес оновлення, яке нам ніхто не поверне, не окупить, і апріорі, не відшкодує не в якому еквіваленті, ми все ж будемо пам’ятати.

Ставши заручниками обставин «користувачі всіх стиран» продовжують залишатися рабами Adobe, ну а різниця незліченної трафіку — в гаманець правовласника. Залишивши сумні нотки перейдемо до основ практичною життя сучасного користувача.

 • Отже, запускаємо наш улюблений браузер Opera.
 • У пошуковому чек-боксі браузера, прописуємо команду доступу в меню розширень — opera:plugins.

Як оновити Adobe Flash player в Opera в кілька кліків

 • Запам’ятовуємо версію встановленого ПЗ.
 • Переходимо на офіційний сайт розробника — https://get.adobe.com/ru/flashplayer/otherversions/.
 • Завантажуємо працездатний софт, версія якого повинна відповідати розрядності нашої операційної системи.

Як оновити Adobe Flash player в Opera в кілька кліків

 • Запускаємо інсталяційний дистрибутив.
 • Очікуємо завершення процесу установки.
 • Перезавантажуємо браузер, і про чудо — все працює!

Як бачите все елементарно в повторенні. Але…іноді вимоги «оновиться» нічим не обґрунтовано. У таких випадках, софт Adobe Flash потрібно просто перевстановити або ж вимкнути прописані в браузері «ідентичності» (про те, як це виглядає на практиці докладно описано в цій статті).

На завершення

Все просте дійсно геніально, головне — стежити за оновленнями. Так, це не зручно, але… Що нам, простим обивателям залишається робити?!! Оновлюйтеся, пані та панове, оновлюйтеся!