Доброго дня! Сьогодні, друзі, хочу вам розповісти, як оновити встановлений на вашому пристрої браузер Opera.

Розробники намагаються поліпшити свій продукт, тому оновлення виходять регулярно. З кожним з них, підвищується безпека, змінюється функціонал і зовнішній вигляд, прибираються проблеми, що виникли в попередній версії. Саме тому, має сенс оновити браузер Опера до останньої версії.

Зміст:

  • 1 Як оновити більш пізню версію Опери на комп’ютері
  • 2 Як оновити встановлену на комп’ютері стару версію Опери
  • 3 Оновити мобільний додаток Opera на телефоні або планшеті на Андроїд

Як оновити більш пізню версію Опери на комп’ютері

Запускаємо браузер. Тиснемо на кнопочку «Меню» в лівому верхньому куті і вибираємо зі списку «Про програму».

Відкриється нова вкладка. У рядку «Версія» ви побачите, що програма автоматично почне пошук оновлень для версії Opera, встановленої на вашому комп’ютері.

Якщо встановлена остання версія браузера, з’явиться напис: «Використовується оновлена версія Opera». У цьому випадку, робити більше нічого не потрібно.

Якщо програма знайде оновлення, то вони почнуть завантажуватися в автоматичному режимі. Після цього, в полі «Версія» з’явиться напис «Доступна нова версія». Для того щоб оновлення було встановлено, перезапустіть браузер.

Як оновити встановлену на комп’ютері стару версію Опери

Для того щоб оновити попередню версію браузера Опера до останньої, у лівому верхньому куті натисніть кнопочку «Opera», потім «Довідка – Перевірити оновлення».

З’явиться віконце, в якому програма перевірить наявність оновлень для поточної версії. Якщо оновлювати браузер не потрібно, з’явиться повідомлення: «Ви використовуєте останню версію Opera».

Якщо програма знайде доступні оновлення для браузера, то запропонує завантажити та встановити їх. Можна відкласти завантаження оновлень, для цього натисніть кнопку «Нагадати пізніше».

Поставивши галочку в полі «Встановлювати оновлення автоматично, без оповіщення», в подальшому, завантаження та встановлення оновлень будуть відбуватися без вашої участі.

Оновити мобільний додаток Opera на телефоні або планшеті на Андроїд

Натисніть на значок Опери та виберіть з меню «Налаштування».

Знайдіть розділ «Про програму Opera». Там побачите пункт «Перевірити наявність оновлень». Натисніть на нього.

Відкриється Play Market. Якщо для вашої мобільної версії браузера будуть знайдені оновлення, то замість кнопочок «Видалити» і «Відкрити», які на скріншоті, ви побачите «Оновити». Натисніть на неї, щоб завантажити останню версію Опери на телефон або планшет з Android.

На цьому буду закінчувати. Думаю, у вас вийшло оновити встановлену на комп’ютері, телефоні, ноутбуці або планшеті Оперу до останньої версії.

А, може, і це буде Вам цікаво: