Як оновити браузер Опера?

Зазвичай оновлення Opera відбувається автоматично. Як тільки розробники випускають нову версію, ви відразу ж отримуєте про це сповіщення. Далі справа за малим – погодитися з пропозицією і оновити браузер Опера до останньої версії.

Але не все так просто. У деяких випадках користувачам незручно оновлюватися в даний момент (зайняті роботою, переглядом фільму або чимось ще), і вони відкладають цю процедуру на потім. А іноді і зовсім відключають автоматичне оновлення. Що робити в цьому випадку? Оновити Оперу вручну. Нижче наведено 2 докладні інструкції про те, як це зробити: одна – для користувачів ПК, друга – для власників смартфонів.

Як оновити Оперу на комп’ютері?

Оновити Оперу на комп’ютері простіше простого. Вам потрібно лише:

 • Запустити браузер.
 • Відкрити Меню і вибрати пункт «Про програму».Як оновити браузер Опера?
 • Знайти рядок «Версія» — тут буде написано «Пошук оновлень…».Як оновити браузер Опера?
 • Дочекатися, поки завантажаться нові оновлення (це недовго), після чого перезавантажити браузер.
 • Ось так просто оновити Оперу на комп’ютері. Тепер якщо ви знову відкриєте пункт «Про програму» і почекаєте перевірку актуальності оновлень, то побачите повідомлення про те, що використовується оновлена версія Opera.

  Як оновити браузер Опера?

  Таким способом ви можете оновити Оперу з збереженням всіх налаштувань. Адже вам не потрібно нічого видаляти або заново. Браузер просто завантажує нові оновлення і сам же їх встановить.

  Розглянемо також процедуру оновлення Opera 12 – адже старою версією, як і раніше користуються багато користувачів.

  Корисно знати: Як перевстановити Оперу із збереженням закладок?

  Як оновити встановлену Оперу на ПК?

  У даному випадку процедура оновлення виконується приблизно також:

 • Запустіть браузер.
 • Натисніть кнопку «Opera» і виберіть у меню пункти Довідка – Перевірити оновлення.Як оновити браузер Опера?
 • З’явиться невелике віконце з повідомленням «Доступна нова Opera». Щоб продовжити, клацніть кнопку «Завантажити і встановити».
 • Як оновити браузер Опера?

  Якщо хочете, щоб в подальшому поновлення виконувалися автоматично – поставте галочку у відповідному пункті. А якщо вам зручніше оновлюватися вручну, тоді заберіть її.

  Описані вище інструкції універсальні, тому таким чином ви можете оновити Оперу на ПК та ноутбук, що працюють на Windows 7, 8, 10 або XP. Версія операційної системи в даному випадку не має ніякого значення.

  Читайте також: Як змінити стартову сторінку в Opera?

  Як оновити Оперу на телефоні?

  І наостанок розглянемо, як оновити Оперу на Андроїд:

 • Клацніть на іконку Opera і зайдіть в «Налаштування».Як оновити браузер Опера?
 • Зайдіть в розділ «Про програму Opera Mini», а потім натисніть на «Перевірити наявність оновлень».Як оновити браузер Опера?
 • Відкриється сторінка Play Market – натисніть кнопку «Оновити».
 • Далі залишиться тільки почекати, поки встановляться оновлення, а потім перезавантажити браузер. Як бачите, оновити Оперу Міні на телефоні теж нескладно.

  Це треба знати: Як очистити кеш браузера Opera?

  На цьому все. Тепер ви в курсі, як оновити браузер Опера до останньої версії і легко зможете це зробити. Причому як на комп’ютері, так і на телефоні з ОС Android.

  Бажано виконувати цю процедуру регулярно. Адже з кожним новим оновленням розробники усувають уразливості і підвищують рівень безпеки – а це важливо. Крім того, вони можуть змінити зовнішній вигляд браузера, розширити його функціонал, додати нові можливості. Словом, якщо хочете, щоб Opera працювала швидко і без проблем – не забувайте її оновлювати.