Навряд чи знайдеться такий інтернет-користувач, який не чув про таку назву, як Adobe Flash Player. Без цієї маленької, але дуже важливої програми багато радості інтернет-серфінгу виявляються недоступні: Флеш плеєр відповідає за програвання анімації, аудіо – і відеозаписів, а також за запуск різних програм і браузерних ігор.

Тому користувачі, особливо новачки, нерідко цікавляться способами поновлення цього плагіна – навіть після автоматичної установки часто виникають проблеми з його роботою, з-за чого потрібне втручання та ручна установка.

Способи установки

Перед тим, як оновити Адобе флеш плеєр, перевірте його наявність на вашому комп’ютері. У деяких ситуаціях плагін буває встановлений, але не працює з тих чи інших причин або просто буває відключений. Перевірити його наявність можна як в самому браузері, для цього:

 • В адресному рядку введіть opera://plugins;
 • У списку плагінів знаходите потрібний нам і включаєте його, якщо він не працює.
 • Так само наявність Flash Player можна перевірити і на відповідній сторінці сайту Adobe.

  Тепер коротко перерахуємо основні способи оновлення цієї програми:

  • оновлення браузера;
  • автоматичне завантаження оновлень;
  • ручне завантаження програми з офіційної сторінки.

  Мабуть, найпростіший спосіб – налаштувати ваш комп’ютер на автоматичну перевірку оновлень, після чого Flash Player буде встановлюватися самостійно. В цьому випадку вам не потрібно нічого робити – все відбувається в автоматичному режимі. Однак і тут часто виникають проблеми, що призводять до необхідності установки «Адоб Флеш плеєра» іншим способом.

  Оновлення вашого браузера також може допомогти вирішити проблему. Для цього ви можете завантажити нову версію Opera з сайту, або вибрати відповідний пункт на сторінці «Про програму». У цьому випадку Adobe Flash Player встановлюється разом з основною програмою.

  Завантажити Adobe Flash Player для Opera з сайту

  Якщо всі засоби вже випробувано, але нічого не допомогло, вам залишається спробувати завантажити необхідну версію з інтернету і встановити її вручну. Для цього знадобиться зайти на відповідну сторінку сайту Adobe, на якій ви знайдете посилання на скачування.

  Натиснувши на неї, ви перейдете на завантажувальний екран, що складається з декількох частин. В одній з них ви побачите параметри вашого комп’ютера, які повинні визначитися сайтом автоматично. Вони дуже важливі, оскільки кожним параметрами відповідає своя версія плагіна.

  Ще один блок містить пропозицію про встановлення іншого браузера, антивіруса і т. д. При бажанні ви можете погодитися, але краще прибрати галочку.

  І крайній праворуч блок містить у собі посилання на текст ліцензійної угоди, що непогано б прочитати перед установкою.

  Ознайомившись зі всією необхідною інформацією, тисніть «Встановити зараз», і програма-установник завантажиться на ваш комп’ютер. Запустивши її, ви зможете вибрати кращий спосіб установки:

  • автоматична установка оновлень;
  • повідомлення про наявність оновлень;
  • заборона на перевірку оновлень.

  Після цього тисніть «Далі», і установка почнеться.

  Час, який піде на установку Adobe Flash Player, не перевищить 1 хвилини. По її завершенню наново відкрийте браузер – тепер ви можете насолоджуватися усіма принадами інтернет-павутини.