Як оновити плагін Unity Web Player

Як оновити плагін Unity Web Player
Сьогодні в інтернеті можна виконувати масу корисних завдань – дивитися фільми, спілкуватися з друзями, а також грати в онлайн-ігри. Вважається, що найбільш якісні браузерні ігри виходять на движку Unity, але щоб вони продовжували радувати вас, спеціальний плагін Unity Web Player необхідно регулярно оновлювати.

Unity Web Player – браузерний плагін, який дозволяє відображати онлайн-ігри, розроблені на основі движка Unity. Ігри з даними движком відрізняються набагато більш кращим геймплеєм, реалістичною графікою і докладною деталізацією (якщо брати в порівняння гри на основі технології Flash).

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Оновлюємо Unity Web Player
 • 2 Що робити, якщо це не допомогло
 • 3 Скачати Unity Web Player безкоштовно

Оновлюємо Unity Web Player

Як правило, плагін Unity Web Player не потребує оновлення користувачем, оскільки установка апдейтів відбувається автоматично. Однак, в тому випадку, якщо у вашому випадку гри на Unity не працюють, слід спробувати виконати переустановку плагіна.

 • Для початку вам потрібно буде видалити плагін з комп’ютера. Для цього вам буде потрібно відкрити меню «Панель управління» в розділі «Видалення програм» («Програми та компоненти»), знайти в списку встановлених програм Unity Web Player, зробіть по утиліті правий клік миші пункт «Видалити».
 • Як оновити плагін Unity Web Player

  Зверніть увагу, що найкраще видалення Unity Web Player варто виконати не стандартними засобами Windows за допомогою «Панелі управління», а спеціальною програмою Revo Ununstaller, яка дозволяє видалити програму стандартним методом, а потім досконально перевірити систему на наявність залишилися папок, файлів ключів в реєстрі, які в теорії згодом можуть призводити до конфліктів після установки свіжої версії Unity Web Player.

  Завантажити програму Revo Uninstaller

 • Як тільки видалення буде завірено, можна приступати до інсталяції свіжої версії плагіна, яку ви зможете завантажити за посиланням відразу по закінченні статті з офіційного сайту розробника.
 • Завершивши інсталяцію, виконайте перезавантаження браузера просто закрийте його і знову запустіть). З цього моменту плагін можна вважати поновленим і робочим.
 • Що робити, якщо це не допомогло

  Припустимо, ви вже виконали перевстановлення плагіна, але зіткнулися з тим, що він як і раніше не працює. У зв’язку з цим вам потрібно виконати наступні маніпуляції:

 • Перевірте наявність оновлень браузера. Для останньої версії Unity Web Player ваш браузер повинен бути оновлений до останньої версії. Якщо апдейти будуть зафіксовані, вам буде потрібно виконати їх установку на комп’ютер.
 • Перевірте активність плагіна в браузері. Наприклад, у веб-браузері Google Chrome вам потрібно пройти по посиланню chrome://plugins, де вам буде потрібно перевірити активність плагіна Unity Web Player. Якщо плагін деактивовано, його потрібно ввімкнути.
 • Виконайте перевірку комп’ютера на наявність вірусів. Вірусна активність легко може стати причиною непрацездатності ігор у браузері. Ви можете виконати сканування системи за допомогою свого антивіруса, так і за допомогою спеціально для цього призначеної лікуючий утиліти Dr.Web CureIt.
 • Завантажити утиліту Dr.Web CureIt

 • Перевстановіть браузер. Внаслідок системного збою, або вірусної активності браузер, встановлений на комп’ютері, може працювати некоректно. Щоб усунути цю ймовірність причини, спробуйте виконати перевстановлення браузера, бажано видаливши його з допомогою Revo Uninstaller, а потім завантаживши свіжий дистрибутив з сайту розробника і встановивши його на комп’ютер.
 • Виконайте відновлення системи. У тому випадку, якщо ще деякий час тому ігри в браузері відображалися коректно, але раптово браузер перестав їх запускати, можна спробувати виконати процедуру відновлення системи, откатив роботу комп’ютера до того моменту, коли проблем з його працездатністю не спостерігалося. Виконати це можна в меню «Панель управління» – «Відновлення» – «Запуск відновлення системи».
 • Як оновити плагін Unity Web Player

  Якщо у вас є зауваження або рекомендації до статті, обов’язково пишіть їх в коментарях.

  Скачати Unity Web Player безкоштовно

  Завантажити останню версію програми з офіційного сайту