Двома найбільш популярними браузерами, якими користуються в Рунеті, є Google Chrome і Яндекс Браузер. Компанії — власники даних браузерів регулярно випускають оновлення для них, але не всі люди їх оновлюють. У даній статті ми розповімо вам, як правильно оновити свій браузер, і взагалі для чого це потрібно.

І так, для чого потрібно регулярно оновлювати свій браузер, а саме Google Chrome і Яндекс Браузер? Найпопулярніша програма на комп’ютері, яку частіше всього ви використовуєте це і є браузер. Він пов’язує ваш комп’ютер з мережею інтернет. А, як вже давно відомо, в інтернеті повним поло різних шкідливих вірусів. Компанії випускають нові версії браузерів, щоб ви були в безпеці (а точніше вам комп’ютер).

Також після апдейта ваш браузер трохи швидше працює, так як над цим теж працюють компанії Google і Яндекс.

Ще для чого потрібно оновлюватися? Іноді це потрібно, щоб встановлювати нові віджети і плагіни. До речі, часто буває таке, що деякі сайти, які ви часто заходите, можуть виглядати трохи кривуватим і не такими, як були раніше. Деякі сайт робляться під певні версії браузерів, точніше «починаючи з …». Наприклад, найчастіше онлайн банки не робиться на старі версії браузерів, і ви просто не зможете увійти в них.

Як оновити браузер Google Chrome до останньої версії?

Натискаємо на «Налаштування і управління Google Chrome», знаходиться у правому верхньому куті. Потім «Довідка/О браузері» ? «Про Google Chrome».

У відкритому вікні у вас почнеться перевірка вашій версії браузера.

Потім, після оновлення, вам запропонують перезавантажити браузер. Зробіть це.

Щоб перевірити все вийшло чи ні, увійдіть туди ж і у вас повинен з’явитися напис «Ви використовуєте останню версію Chrome».

Як оновити Яндекс Браузер до останньої версії?

В Яндекс Браузері все аналогічно. Входимо в «Настройки і управління» ? «Додатково» ? «Про браузер Yandex».

У підсумку також у вас буде прохання про перезавантаження і про те, що у вас остання версія.