Голоси в вк – свого роду гроші, які ходять в соціальній мережі Вконтакте. Вони вам можуть знадобитися в іграх, додатках або на покупку подарунків у вк (Як відправити подарунок Вконтакте). Також можливо ви захочете розрахуватися з людиною через соціальну мережу, просто передавши йому голоси.

Взагалі-то голоси вконтакте купуються за гроші будь-яким зручним для Вас способом. Немає нічого складного, якщо є гроші на картці або на рахунку мобільного телефону – можна з легкістю перетворити їх у голоси. Однак якщо не хочеться витрачати гроші, то є деякі способи отримати голоси безкоштовно. Про це і піде мова в даній статті.

Відразу хочу сказати, що більшість способів отримання безкоштовних голосів передбачає тимчасові витрати. Якщо час для вас дорого, то не варто займатися дурницями, простіше купити голоси і все. Якщо ж ви відчуваєте труднощі з грошима, а голоси потрібні, то доведеться трохи потрудитися і витратити свій дорогоцінний час.

Зміст:

  • 1 Програми для отримання безкоштовних голосів у вк
  • 2 Спеціальні пропозиції
  • 3 Отримуємо голоси від друзів
  • 4 Шукаємо безкоштовні голоси у спільнотах

Програми для отримання безкоштовних голосів у вк

Дорогі друзі. Попереджаю вас, що жодних програм для отримання голосів не існує і існувати не може. Якщо вам трапляться такі в Інтернеті, то, напевно, вас хочуть обдурити і вкрасти ваші дані.

Безкоштовні голоси в вк виходять без програм!!!

Спеціальні пропозиції

Найпоширеніший спосіб отримання голосів продуманий і схвалений самою соціальною мережею.

Заходимо на свою сторінку і клікаєм на верхнє меню в правому куті. З випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

Далі після того, як відкриється вікно налаштувань, в правому кутку натискаємо на пункт «Платежі»

У нас висвітлюється стан особового рахунку, тобто кількість голосів, які у вас є, а також кнопочка «Поповнити баланс». Саме на неї ми і натискаємо.

Тепер у нас відкривається віконце, де нам пропонують поповнити рахунок будь-яким зручним для нас способом. Але оплачувати ми нічого не будемо, адже ми зібралися отримувати голоси безкоштовно.

Нас цікавить останній пункт «Спеціальні пропозиції». Тиснемо на нього:

У нас підвантажуються завдання, виконавши які ми можемо отримати певну кількість голосів. В основному завдання будуть стосуватися ігор. Наприклад, щоб отримати безкоштовні голоси, необхідно досягти такого рівня в такій грі.

Якщо вам здасться мало пропозицій, то можна натиснути на кнопку «Показати ще»:

Як бачите, спеціальних пропозицій подгрузилось ще більше:

Отримуємо голоси від друзів

Можливо, у вас є хороші друзі в соціальній мережі. Настільки хороші, що зможуть передати вам голосу безкоштовно, як варіант.

Для того щоб один зміг вам передати голоси, він повинен зайти все на ту ж закладку «Платежі» і натиснути на посилання «Передати голоси одному»:

Шукаємо безкоштовні голоси у спільнотах

Існують деякі спільноти в вк, в яких проходять різні конкурси та розіграші, за участь чи перемогу в яких можна отримати голоси. Для того, щоб знайти такі спільноти можна спробувати скористатися пошуком.

Вгорі в пошуковому рядку пишемо запит «Безкоштовні голоси у вк». У нас вискакує ссилочка «Показати всі результати». На неї ми і натискаємо.:

У нас висвітлюються результати. В правій стороні натискаємо на посилання «Спільноти», щоб вказати, то саме вони нас і цікавлять:

Переглядаємо всі спільноти, які пропонують нам безкоштовні голоси і вивчаємо, що за завдання конкурси вони пропонують:

Ось, в принципі і все. Існують ще сторонні сервіси в Інтернеті, які розраховуються за певну, не складну роботу голосами в вк. Тільки на мою думку – це вже не виходять безкоштовні голоси, а чесно зароблені. Простіше виконувати набагато високооплачувану роботу, а голоси купувати за гроші.

А, може, і це буде Вам цікаво: