Привіт, друзі! Якщо ви є активним користувачем соціальної мережі Однокласники, то, напевно, бачили, що за використання деяких додаткових функцій потрібно платити. Для цього використовується спеціальна внутрішня валюта сайту, звана Окамі.

Отримати ОКи в Однокласниках можна без особливих проблем і цілком офіційно. Все, що від вас потрібно – купити їх за реальні гроші, натиснувши на кнопочку під головним фото вашого профілю. Введіть потрібну кількість OK і виберіть зручний для вас спосіб оплати. 1 ОК приблизно дорівнює 1 рублю.

У цій же статті ми з вами розберемося, чи існують які-небудь способи, з допомогою яких можна отримати ОКи в Однокласниках безкоштовно.

Зміст:

  • 1 Що можна купити за ОКи в Однокласниках
  • 2 Як заробити ОКи в Однокласниках безкоштовно

Що можна купити за ОКи в Однокласниках

Для початку, давайте розглянемо, навіщо потрібні ОКи в Однокласниках. Як я вже сказала, за них ви можете придбати додаткові опції. І, звичайно, це такі опції, які хотіли б придбати більшість користувачів.

Маючи на рахунку в Однокласниках ОКи, ви можете зробити наступне:

– Купити оцінку 5+. Фотографії друзів можна оцінювати за п’ятибальною шкалою. Найвища оцінка – 5+ і за неї потрібно платити. Вона відрізняється за виглядом від інших оцінок і з’являється в правому верхньому куті тієї фотографії, яку ви оціните.

– Включити режим Невидимка. При цьому інші користувачі, у тому числі і ваші друзі, не будуть бачити вас в списку «Гості», коли ви відвідаєте їх сторінку.

– Відправляти смайлики і стікери. Цікавий спосіб урізноманітнити бесіду з людиною, відправити йому анімацію.

– Вибрати режим Все включено. У вас з’явиться можливість дарувати подарунки безкоштовно.

– Відключити рекламу. Якщо вам заважає реклама на сайті, ви можете її відключити, купивши дану послугу.

– У вас з’явиться можливість подарувати сподобався подарунок другові, заплативши за нього певну кількість Кайданів.

– Прокачування ігор в Однокласниках. Зможете купувати різні предмети в іграх, підвищувати рівні, змінювати персонажів та інше.

Як заробити ОКи в Однокласниках безкоштовно

Як бачите, за ОКи можна придбати багато цікавого, і в Однокласниках існують способи, за допомогою яких їх можна заробити безкоштовно.

Для того щоб отримати ОКи безкоштовно, ви можете вступити в будь-яку групу в Однокласниках, в якій вам за виконання різних завдань будуть їх нараховувати. Завдання можуть бути різні: зробити репост, запросити друзів та інше. На жаль, немає 100-відсоткової гарантії, що після виконання завдань, вам перерахують ОКи, але ви нічого не втрачаєте, і спробувати варто. Знайти докладні групи не складно, потрібно просто в рядок пошуку в меню «Групи» ввести «отримати ОКи безкоштовно».

Ще один спосіб, як безкоштовно отримати ОКи – стати адміністратором групи. Деякі користувачі шукають серйозного активної людини, щоб він підтримував і просував групу в соціальній мережі. В обов’язки входить очищення коментарів від спаму, розгляд заявок на додавання в групу, публікація цікавих заміток, відео, фото та іншого. Пропонуйте себе на дану посаду, і можливо вам запропонують не тільки безкоштовні ОКи, але і цілком реальні гроші.

Також звертайте увагу на різні опитування, які проводить адміністрація Однокласників. Буває таке рідко, але за участь в них ви також можете отримати ОКи.

Ну і, мабуть, останній спосіб – використання додатка Модератор в Однокласниках. Відразу зазначу, що безкоштовно ОКи тут ви не заробите, але можна набирати очки, і обмінювати їх на аукціонах, купуючи різні функції, які зазвичай продаються за ОКи: оцінка 5+, невидимка, безкоштовні подарунки. У додатку потрібно оцінювати фото і відео, за це ви будете отримувати певну кількість очок. Детальніше про програму та участь в аукціонах ви можете прочитати в статті аукціони в Однокласниках.

Зверніть увагу, що різні програми, які пропонують безкоштовні ОКи в Однокласниках – це розлучення. Ви можете завантажити вірус, або, ввівши логін і пароль, дані виявляться в руках зловмисників. Також можуть попросити надіслати повідомлення, і з рахунку зніметься чимала сума.

На цьому буду закінчувати. Ми з вами розібралися, що таке ОКи, що можна на них купити, і як отримати ОКи в Однокласниках, в тому числі і безкоштовно.

А, може, і це буде Вам цікаво: