Ні для кого не секрет, що доступ в інтернет став невід’ємною частиною життя. Мало хто з сучасних людей бачить свій день без перегляду стрічки соціальної мережі і листування з друзями. Однак, не завжди ціни на інтернет лояльні. Якщо вам необхідно скористатися доступом в мережу, а грошей на інтернет немає? Чи є вихід? Звичайно, є! Сьогодні ми поговоримо про те, як отримати безкоштовний інтернет практично в будь-якій точці земної кулі. Простіше всього це зробити, звичайно, в густому мегаполісі, але багато методи працюють практично скрізь. Отже, зараз ми дізнаємося як користуватися інтернетом безкоштовно і не платити за інтернет.

Як знайти безкоштовний інтернет

Отже, почнемо розповідати про методи отримання безкоштовного безлімітного інтернету. Не всі з них підійдуть вам ,але дочитайте статтю до кінця і, я впевнений, ви знайдете метод, який допоможе саме вам отримати доступ в інтернет абсолютно безкоштовно.

 • Пошукайте відкриті точки доступу Wi-fi.
 • Найпростіший спосіб отримати безкоштовний інтернет — це пошукати відкриту точку доступу. Можливо, хтось із ваших сусідів по безпечності не поставив пароль на свій wi-fi, недалеко від вашого будинку є кафе з відкритою точкою доступу.

  Якщо вам ліньки шукати відкриті точки доступу, ви можете скористатися однією з баз точок доступу wi-fi, які містять у собі дані про сотнях тисячах точок по всьому світу і дозволяють вам знайти потрібну вам точку доступу. Одним з таких сервісів є WeFi. Ви можете скористатися пошуком потрібної точки прямо на сайті або завантажити додаток для Android і iOS, щоб завжди бути в курсі, де знайти безкоштовний інет. Також можете використовувати інші сервіси безкоштовного wi-fi, щоб збільшити свої шанси на знаходження безкоштовного інтернету.

  2. Попросіть одного поділитися інетом

  Якщо вам потрібен доступ в мережу з телефону, а безліміт не підключено, можна попросити друзів роздати інтернет з телефону, щоб ви могли скористатися ним. Зробити це дуже просто, що на Android, що на iOS. Зазвичай для цього достатньо декількох натискань на клавіші.

  3. Скористайтеся безкоштовним інтернетом від свого провайдера.

  Можливо ви не знаєте, але ваш провайдер можливо надає вам доступ до безлічі wi-fi мереж по всьому місту лише тому, що ви є його абонентом. Варто зателефонувати в підтримку або пошукати на сайті провайдера інформацію про те, як і де можна скористатися безкоштовним доступом в мережу.

  4. Акційний безкоштовний інтернет від мобільного провайдера.

  Досить часто оператори зв’язку надають своїм користувачам безкоштовний інтернет по акції на обмежений час. Деколи цей період може тривати місяць і навіть більше. Найпростіше — це зателефонувати в підтримку операторів зв’язку і уточнити наявність акцій з підключення безкоштовного інтернету.

  5. Використовуйте одну точку доступу з сусідами

  Якщо у вас хороші стосунки з сусідами, ви можете підключитися до інтернету місцевого провайдера зв’язку і поділити рахунок за інтернет. Високошвидкісний доступ в інтернет дозволяє використовувати один канал кільком людям без втрати швидкості.

  6. Громадські місця.

  Ви здивуєтеся, в яких місцях можна знайти безкоштовний інтернет. Зараз wi-fi можна знайти практично скрізь — на автомийках, кафе, торгових центрах, бібліотеках. Думаю, практично в будь-якому сучасному місті знайти безкоштовний wi-fi у громадському місці не складе праці.

  7. Використовуйте більш чутливу антену.

  Якщо ви живете недалеко від кафе або торгового центру, можливо, що поруч з вами є прекрасне джерело безкоштовного wi-fi. Але не завжди вашого пристрою вистачає потужності, щоб підключитися до wi-fi. Задумайтеся про те, щоб купити більш потужний адаптер wi-fi, щоб мати можливість у будь-який час підключитися до безкоштовного інтернету. Наприклад, Alfa 036. Даний адаптер дозволить вам підключатися навіть до тих точок, які раніше були недосяжні для вас.

  8.Взлом wi-fi.

  Ще одним способом отримати безкоштовний інтернет, є злом wi-fi. Відразу обмовлюся, що цей метод порушує закон РФ, тому міцно подумайте перш ніж вдатися до нього. Для того, щоб отримати доступ до чужого wi-fi вам знадобиться мережева карта з підтримкою ін’єкції пакетів (наприклад, Alfa 036) і спеціалізоване ПЗ (наприклад, Airslax). В мережі повно інструкцій на цю тему і в даній статті я їх наводити не буду. Скажу, що можливо зламати практично будь-яку мережу з-за певних вразливостей протоколу wi-fi. Тому почитайте про те, як уникнути злому wi-fi.

  9. Супутникова рибалка

  Даний метод був популярний до активного розвитку широкосмугового інтернету. Він полягав у прийомі з супутника інформації, яка призначається іншим людям. Справа в тому, що супутник посилає інформацію по всьому променю і будь-який користувач у межах променя, володіючи картою DVB і спеціальним може отримати цю інформацію. Цей метод складно назвати повноцінним безкоштовним інтернетом — це скоріше розвага.

  Отже, у сьогоднішній статті ми дізналися, як отримати безкоштовний інтернет. Сподіваюся, стаття допомогла вам не платити за інтернет та скористатися безкоштовним доступом в мережу.