Як перейти до нового дизайну Вконтакте 2017

Не так давно, а точніше 1 квітня, Вконтакте анонсував новий дизайн, який викликав суперечливе ставлення у користувачів. У мережі з’явилося багато інформації про збурення людей, навіть була організована петиція для скасування запроваджених нововведень. Однак результат досягнутий не був і вже на сьогоднішній день оновлений інтерфейс впроваджено у 25% випадкових людей без права повернення на стару версію сайта. Не всі виступали проти оновлення, багато, хто не потрапив в даний відсоток користувачів, почали шукати спосіб , як поставити у себе новий дизайн, тому сьогодні я допоможу безболісно перейти з старої версії сайту на нову.
Перш ніж переходити, розглянемо основні розділи соціальної мережі в оновленій версії.

Головна сторінка

Як перейти до нового дизайну Вконтакте 2017
Варто звернути увагу, що змінилося меню зліва частина пунктів перебралося в випадаючий список у правому верхньому куті.

Стрічка новин

Як перейти до нового дизайну Вконтакте 2017

Змінилося розташування вкладок — з верхньої позиції вони перемістилися вправо в окремий блок. Детальніше про управління новинами можна прочитати в одній з моїх статей.

Фотографії

Як перейти до нового дизайну Вконтакте 2017

Галерея фотографій стала виглядати дуже сучасно, коментарі тепер розташовані праворуч.

Друзі

Як перейти до нового дизайну Вконтакте 2017

Меню навігації серед друзів перемістилося вправо, додався список можливих друзів.

Як зробити новий дизайн Вконтакте

Включити новий дизайн назавжди можна наступним чином: заходимо в розділ «Допомога», який розташований поряд з кнопкою «Вийти». Вводимо в рядкуВведіть ваше питання» текст наступного змісту: новий дизайн. З’являється блок:

Як перейти до нового дизайну Вконтакте 2017

Натискаємо на кнопку «Включити редизайн» і насолоджуємося зміною зовнішнього вигляду Вконтакте.
Є ще й другий варіант — в адресному рядку до vk.com додати new, щоб вийшло new.vk.com. Новий дизайн поки що знаходиться на даному піддомені, так як введений ще не у всіх. Поступово вся аудиторія буде переведена на нову версію сайту і зовнішній вигляд ВК стане єдиним для кожного запису, тому можна не поспішати з переходом — скоро новим дизайном буде користуватися кожен.

В кінці статті хочу відповісти на питання, що стосується повернення до старого зовнішнім виглядом. Якщо ви потрапили в відсоток щасливчиків, яких перевели на новий дизайн, то повернутися назад вже не можна. Дякую за увагу.