Без переносу рядка в вк дуже складно повноцінно користуватися можливостями розділу Повідомлення і писати довгі та розгорнуті послання іншим користувачам Вконтакте. Дана замітка (на статтю не тягне) присвячена більше тим, хто нещодавно став щасливим власником комп’ютера і занурився в нетрі інтернету, тому що досвідчені користувачі знають відповідь на це питання. Отже, перейдемо до вирішення.

Перенесення рядка Вконтакте

У звичайних редакторах при перенесення тексту на новий рядок достатньо натискання клавіші ENTER. Якщо спробувати провести ту ж маніпуляцію при наборі повідомлення Вконтакті, то ваш текст відразу ж відправиться користувачеві, з яким ви ведете діалог. За замовчуванням, для переносу рядка в повідомленнях Вконтакте використовується набір клавіш SHIFT + ENTER (затискаємо SHIFT і тиснемо ENTER P. S. хай простить мене читає це за зайву подробиця)
Ви в будь-який момент можете змінити набір клавіш для відправки повідомлення і переносу рядка. Заходимо в Повідомлення, вибираємо будь-який діалог і наводимо курсор на кнопку Відправити.

Як видно з скріншоту, існує два варіанти, один з яких я описав вище. Вибирайте будь-який, пробуйте і залишайте той, який для вас зручний.

Тепер ми навчилися переносити рядки Вконтакте. Хочете здивувати друзів? Читайте, як відправити пусте повідомлення. Для збереження різних заміток і фотографій існує можливість відправити повідомлення самому собі.
Слідкуйте за оновленнями блогу, дякую за увагу.