Документи формату PDF в електронному вигляді пристосовані тільки для читання. Відредагувати такий документ просто так не вийде – для цього використовується спеціальний софт, наприклад, Adobe Acrobat. Але деякі елементи PDF файлів можна виправляти в MS Word 13/16. Але як бути, якщо Ви використовуєте продукт більш ранньої версії?


Вам не знадобиться щось встановлювати поверх, додатково, або оновлювати свій софт, є ідеї краще. Як перевести PDF в Word за допомогою онлайн-сервісів?

PDF в DOC

Якщо ви спробуєте відкрити PDF файл у Word 2010 стандартним методом, то замість потрібного тексту, ви побачите щось подібне:

Так бути не повинно. Тому для того, щоб надати цьому документу нормальний вигляд – звернемося до спеціального конвертера PDF to Doc.
В нижній частині сайту тиснемо кнопку завантаження файлу. Через деякий час, після завантаження PDF-файлу, можна починати скачати вже готовий, перетворений формат PDF файлу в зручний WORD. Сервіс дозволяє одночасно конвертувати до 20 PDF файлів .doc файли.

Перетвориться PDF файл повністю, включаючи графічні, текстові елементи. Також переносяться таблиці і креслення. Формат .DOC вже конвертований не розчарував Нас, але є деякі «баги» в перекладі. Шрифти стають більшими оригіналу, що вплинуло на розташування груп тексту, але загальна структура тексту залишилася колишньою.

Конвертація в DOCX нічим не відрізняється від першої, результат рівно такий же. Відмінність лише в розмірі шрифту – він виходить не більше, а менше у 5 разів.
Основним недоліком сервісу є довгий скачування файлу. Файли від 30 мегабайт завантажувалися близько 10 хвилин, що досить довго для такої ваги файлу.

Сервіс SmallPDF

Непоганий сервіс, який відрізняється від попереднього. Схема завантаження файлів залишилася колишньою, але процес займає вдвічі менше часу. Структура конвертованого документа залишається колишньою, спотворень менше не стало.

Серед недоліків SmallPDF:
1. Безкоштовно можна завантажити тільки два файлу, платна підписка коштує до 6$ в місяць;
2. Результат зберігається тільки в одному форматі docx.

Google Docs (Гугл Документи)

Спеціально для тих, хто звик користуватися сервісами від Гугла, можуть використовувати саме для зміни одного формату в іншій, PDF в Word. Варіант переважно хороший, так як обмежень по кількості конвертованих файлів немає. З часу конвертації гугл значно перевершує всіх своїх конкурентів, так і по скачуванню все відмінно.
Як виконати конвертацію PDF в Word через Гугл Докменти?
– Входимо в свій обліковий запис Google;
– Переходимо в гугл диск, де знаходимо завантажений файл PDF. Тиснемо по ньому ПКМ і вибираємо пункт «Відкрити за допомогою», а інструментом вибираємо «Google Docs».

– Якщо всі перетворення готові і доповнювати документ нічим – переходимо в розділ «Файл», вибираємо пункт «Завантажити як» і форматом вибираємо «Docx».

Сервіс Convert Online Free

Непоганий сервіс переводить з PDF-формату Doc і DOCX формат. Обробка файлів триває від 3 до 15 хвилин. Вага файлу може бути максимум 50 мб. Після перетворення з’являється посилання на завантаження документів.

По функціональності сервіс добре себе показав. Але структура дещо порушена, так як частина документа міняла своє розташування, орієнтацію з звичайної на книжкову. Права сторона, найчастіше, виявляється порожньою, а текст виявляється на наступному аркуші.

Сервіс Standart Конвертер

Фінальний ресурс перетворює PDF в документ (DOC/DOCX). Ніяких обмежень по вазі файлу немає. Обробка файлу відбувається приблизно за той самий час, що й на інших джерелах, що також непогано.

Оригінальний вигляд (форматування) збереглося не в повній мірі. Первісний вигляд зберігається у перших кількох сторінок, далі програма конвертувала сторінки в самих різних варіаціях.
Мабуть Стандарт Конвертер підходить саме для простих, невеликих файлів, з простою інформацією як і Google Docs.

Висновки:

Як підсумок, кращими конверторами PDF формату онлайн є саме Doc і PDF to Small PDF сервіси. Решту поділили другі та треті місця.