Давайте уявимо собі ситуацію, що ви тільки що встановили програму скайп і хочете вже комусь зателефонувати, от тільки не знаєте, а все обладнання у вас працює. Адже мікрофон і камера можуть бути не налаштовані, а просто зателефонувати людині, щоб він вас не побачив і не почув якось не дуже хочеться.

Зміст:

  • 1 Як перевірити звук в скайпі. Мікрофон і динаміки.
  • 2 Як перевірити відео в скайпі. Камера
  • 3 Як перевірити скайп через дзвінок у Echo

Як перевірити звук в скайпі. Мікрофон і динаміки.

Починаємо з перевірки мікрофона. Робити це ми будемо за допомогою налаштувань самої програми.

У верхньому меню вибираємо пункт «Інструменти» і з випавшого меню вибираємо «Налаштування»:

Далі в лівому меню налаштувань вибираємо «Налаштування звуку»:

Зверніть увагу на пункт «Мікрофон», там можна вибирати з декількох пристроїв, якщо у вас в системі встановлений ні один мікрофон. Наприклад, у вас один вбудований, а інший ви купили окремо стаціонарний, спеціально для розмов. Так ось, в цій опції він і обирається.

Якщо ви говорите в мікрофон і поруч з ним бігає зелена смужка це свідчить про те, що мікрофон в робочому стані і налаштований правильно.

Можете уважніше подивитися на цю смужку гучності мікрофона на цьому скріншоті:

Продовжимо перевіркою динаміків. Навпроти пункту «Динаміки» можна точно вказати, які саме динамі ви будете використовувати для відтворення розмови вашого співрозмовника.

Щоб перевірити гучність і чистоту звучання динаміків можна натиснути на кнопку «Play», то роя знаходиться поруч з цим пунктом.

Як перевірити відео в скайпі. Камера

Тепер все в тих же налаштуваннях програми з минулого пункту переходимо в Налаштування відео»:

Тут, у віконці, ми можемо відразу ж вибрати камеру, яку будемо використовувати для скайпу і подивитися на зображення, яке вона видає. Якщо вам щось не подобається в зображенні, ви можете перейти в налаштування веб-камери:

А ось і самі налаштування. Природно, у різних веб-камер будуть різні налаштування, тому пояснювати нічого щодо цього пункту я не буду.

Як перевірити скайп через дзвінок у Echo

Після того, як ви вивчили всі налаштування обладнання скайпу і перевірили його, я вам покажу дуже простий спосіб перевірити свої динаміки і мікрофон, а також послухати свій голос в записі через свій же мікрофон.

Справа в тому, що розробники скайпу придумали такий цікавий сервіс, зателефонувавши в який ви перевіряєте своє обладнання. Розмова записується і, таким чином, перевіряються динаміки і мікрофон. Камеру ви не перевірите.

Запускаємо програму і заходимо в «КОНТАКТИ», там знаходимо контакт «Echo/Sound Test Service». Дзвонимо туди, а далі перевіряємо.

Все, хлопці, ось такими нескладними способами можна перевірити своє обладнання в скайпі. Я сподіваюся, що у вас все вийшло і ви все налаштували.

А, може, і це буде Вам цікаво: