Як перевірити роботу на антиплагіат безкоштовно?

Нинішнім студентам не позаздриш. Адже при написанні курсової або дипломної роботи їм усім доводиться шукати, як перевірити великі тексти на антиплагіат без реєстрації. Раніше такого не було. І при написанні курсової або дипломної роботи студенти спокійно копіювали інформацію цілими шматками. Адже про унікальність тоді ніхто й не чув.

Зараз таке не пройде. Будь-яка робота перевіряється на антиплагіат – і якщо ви її просто скопіювали з інтернету, то унікальність буде 0%. Плюс програма або онлайн сервіс ще й покаже посилання на сайт, звідки запозичена інформація. Тому виходу немає – доводиться змінювати текст для антиплагіату.

Перевірка документа на плагіат може виконуватися різними способами. Це вже залежить від конкретного навчального закладу і його вимог. Тому нижче я розгляну 5 найбільш поширених способів – 2 програми і 3 онлайн сервісу для перевірки документа на унікальність. А заодно дам прості поради, як обійти антиплагіат і підняти оригінальність тексту. Кожна програма має свої алгоритми перевірки, тому і зміна тексту здійснюється по-різному.

Зміст статті

 • 1 Advego Plagiatus
 • 2 Онлайн сервіс Text.ru
 • 3 eTXT Антиплагіат
 • 4 Онлайн сервіс Content-Watch.ru
 • 5 Сервіс для студентів Antiplagiat.ru

Advego Plagiatus

Якщо вам необхідно перевірити роботу на унікальність в Advego Plagiatus – можете видихнути. Ця програма одна з найлегших. В тому плані, що підвищити унікальність тексту у ній нескладно.

Як перевірити роботу на антиплагіат безкоштовно?

Advego – одна з перших програм для перевірки на антиплагіат. І одна з найбільш популярних. З іншого боку вона застрягла на початку 2000-х і її алгоритм перевірки, можна сказати, застарів. Але для студентів і копірайтерів, які пишуть статті під замовлення, воно й на краще.

Основні особливості Адвего Плагиатус:

 • безкоштовна;
 • швидко перевіряє (але чим більше стаття, тим повільніше йде перевірка);
 • підсвічує неунікальні фрагменти тексту жовтим кольором.

Завантажити програму безкоштовно і без реєстрації можна на оф. сайті Advego.

Перевірка документа на плагіат здійснюється методом шинглів. Шингл – це фраза завдовжки 4-5 слів (їх кількість змінюється в налаштуваннях програми). Якщо якась фраза неуникальная, змінити її можна різними способами:

 • Видалити будь-яке слово або додати нове. Наприклад, вставити слова на кшталт «дуже» та «достатньо» (їх ще називають «водяними», оскільки вони не несуть ніякого сенсу). Або ввідні – «як правило», «крім того», «мабуть» і т. д.
 • Переставити слова місцями (якщо це можливо).
 • Змінити падіж або кількість слів (з одиничного на множинне).
 • Замінити прикметники синонімами.
 • Замінити дієслова. Наприклад, здійснюється може здійснюватися. Або навпаки.
 • По суті, щоб ваша робота пройшла перевірку на антиплагіат в Advego, потрібно переписати текст, змінюючи в ньому кожне 4-5 слово або переставляючи їх. А якщо є можливість міняти відмінки і використовувати синоніми.

  До речі, у 2017 році у Advego з’явилася онлайн перевірка на антиплагіат. Але тут вже потрібна реєстрація на сайті. Та й всі настільки звикли користуватися програмою, що, напевно, як і раніше користуються нею. Так зручніше.

  Корисно знати: Як увімкнути показ прихованих файлів?

  Онлайн сервіс Text.ru

  Якщо потрібна перевірка роботи на онлайн через плагіат Text.ru – ви потрапили. Адже це один з найбільш складних сервісів. Найгірше тут перевіряти медичні, юридичні, технічні тексти. І, зрозуміло, курсові та дипломні роботи.

  Вище описані махінації з перестановкою слів і зміною відмінків тут не працюють. Власне, в описі сервісу так і написано.

  Як перевірити роботу на антиплагіат безкоштовно?

  Якщо для Адвего можна було обійтися легким редагуванням (або як його ще називають – рерайтом), то для Text.ru доведеться виконувати глибоку переробку. Цей сервіс любить, коли ви пишіть своїми словами. Наприклад, як твір «Як я провів(а) літо». Якщо напишіть самі, взявши інформацію з голови – унікальність буде 100%, без питань.

  А як писати складні технічні тексти? Потрібно постаратися зробити переказ своїми словами. Прочитали 2-3 речення, закрили джерело і написали по-своєму. В результаті у вас вийдуть інші формулювання, інші слова, інше побудова речень. Тобто, необхідно переформулювати наявні фрази, використовувати синоніми (де це можливо). Унікальність в Text.ru підвищується тільки таким способом.

  Основні особливості даного сервісу:

  • перевірка великого тексту на антиплагіат онлайн і безкоштовно (нічого завантажувати не потрібно);
  • потужний алгоритм (обдурити не вийде – потрібно хороша переробка);
  • швидка перевірка.

  Заміна російських символів на англійські та використання прихованого тексту тут не пройде. Втім, як і в будь-якій іншій програмі. Забудьте про ці способи – вони давно не працюють.

  Для роботи в сервісі потрібна реєстрація. Але це справа 2 хвилин.

  Це цікаво: Як змінити букву диска в Windows 10?

  eTXT Антиплагіат

  Ще одна програма, що перевіряє текст на антиплагіат – eTXT. Повністю безкоштовно. Є повною копією Advego. В тому плані, що теж перевіряє на антиплагіат методом шинглів. Тому для неї працює перестановка слів, зміна відмінків і інші махінації, описані вище.

  Як перевірити роботу на антиплагіат безкоштовно?

  eTXT Антиплагіат – найлегша програма. Навіть краще Адвего. Адже вона показує дуже високий відсоток унікальності. І працювати з нею простіше простого.

  Основні плюси даної програми:

  • дуже швидко перевіряє (швидше Адвего і Text.ru);
  • 5 видів перевірок на вибір (стандартна, глибока, експрес і ін);
  • перевіряє картинки і сайти на унікальність.

  Обмежень на обсяг тут немає, тому можете перевірити текст на антиплагіат. Також у eTXT є онлайн сервіс, але тут вже потрібна реєстрація на сайті.

  Це потрібно знати: Як перевірити характеристики комп’ютера?

  Онлайн сервіс Content-Watch.ru

  Другий онлайн сервіс, який становить конкуренцію Text.ru – це content-watch.ru. Простий, зручний, швидкий, але платний. У добу надається 7 безкоштовних перевірок на антиплагіат. Потім потрібно чекати до наступного дня, або передплатити (мінімальний тариф – 140 рублів на місяць).

  Як перевірити роботу на антиплагіат безкоштовно?

  Цим сервісом я користувався вкрай рідко, тому алгоритм перевірки на антиплагіат мені не знайомий. Помітив тільки одне – відсоток унікальності часто збігається з тим, що показує Адвего (хоча не завжди). Сервіс перевіряє набагато швидше, ніж той же Advego – приблизно 15-20 секунд (проти 1-2 хвилин), тому в цьому плані працювати з ними зручніше.

  Сервіс для студентів Antiplagiat.ru

  Цим сервісом можна перевірити курсову або дипломну роботу на антиплагіат. Насправді в кожному Вузі є свій варіант для перевірки текстів на унікальність. І перераховані вище 2 програми і 2 сервісу використовуються не завжди. Чому?

  Тому що вони перевіряють лише джерела, наявні в інтернеті. А університетські сервіси сканують не тільки сторінки в Google і Яндексі, але також величезну базу даних, в якій знаходяться наукові матеріали, офлайнові книги та ін.

  Тобто, якщо ви візьмете книжку в бібліотеці, відскануєте її, потім вручну наберете текст у Word – програма може знайти антиплагіат. Навіть якщо цієї книги взагалі немає в інтернеті.

  Один з таких сервісів – Antiplagiat.ru. Працювати з ним мені не доводилося, але ви й самі можете визначити, як його «обдурити».

  Як перевірити роботу на антиплагіат безкоштовно?

  Всі програми і сервіси перевіряють тексти 2 способами – або методом шинглів (як Адвего), або комплексно (як Text.ru). Просто спробуйте перестановку слів, зміну відмінків і інше – і ви відразу зрозумієте, як працює ваш сервіс.

  До речі, невеликий порада наостанок. Намагайтеся брати інформацію для курсової чи дипломної роботи з різних джерел. Два абзаци – з одного сайту, ще кілька – з іншого. Так при перевірці роботи на плагіат унікальність буде вище. І поліпшити її буде набагато простіше, ніж якщо б ви взяли інформацію з одного-єдиного джерела.

  На цьому все. Якщо треба буде перевірити великий текст на унікальність – ви знаєте, як це зробити. І як обійти програму або сервіс з анти плагіат, підвищивши заповітні циферки для здачі роботи, теж знаєте.