Як перевірити хто підключений до мого Wi Fi роутеру

Сьогоднішня стаття буде присвячена пристрій Wi-Fi роутера. Напевно Ваша мережа захищена вже паролем, але вам стало цікаво, як дізнатися підключений хтось крім мене до моєї Wi-Fi точки?
Як перевірити хто підключений до мого Wi Fi роутеру
Тут все гранично просто. Переходимо в налаштування нашого роутера і дивимося необхідну інформацію.

Майже на кожному роутері є пункт, який розглядатиметься нижче. Відрізнятися може лише його місцезнаходження, але стандартним методом буде показано як подивитися негідників, які підключилися до мережі!

Дізнаємося хто підключений до Wi-Fi крім вас

Заходимо в налаштування вашого роутера. Для цього відкриваємо вкладку в браузері, вписуємо потрібну адресу і дізнаємося цього негідника.
Налаштування знаходяться за адресою: 192.168.1.1, або 192.168.0.1, ще буває 192.168.8.1. Зазвичай ця адреса описаний у спеціальній папірці йде в комплекті з роутером.

Вводимо пароль і логін для входу в налаштування роутера. Якщо він ще не був змінений, то логін і пароль однакові: admin/admin.
Як перевірити хто підключений до мого Wi Fi роутеру
Переходимо на сторінку керування маршрутизатором. Знаходимо потрібну сторінку з подключившимися користувачами до вашої Wi-F. Зазвичай це вкладка «Wireless», де додатковий параметр «Wireless Statistics», на роутерах TP-Link все саме так.

На Статистичній сторінці можна подивитися підключилися до мережі користувачів в даний момент. На картинки підключено два пристрої. Це можуть бути два ваших пристрої, зазвичай відображається ім’я телефону або планшета, якщо воно не ваше або не заповнено – то воно чуже.
Як перевірити хто підключений до мого Wi Fi роутеру
Є вкладка, яка відповідає за підключених не до мережі Вай Фай, а до самого кабелю.
Переходимо в DHCP, після DHCP Clients List. Як видно на картинці, тут три пристрої: двома минулим додався ще й комп’ютер. Кнопка «Refresh» оновить статистику цього вікна.
Як перевірити хто підключений до мого Wi Fi роутеру
Приміром, у роутерів D-link, є додаткова вкладка «Active session», де відображаються всі підключення до пристрою.