Apple замінив фізичну кнопку «Home» на iPhone 7 і iPhone 7 Plus альтернативним варіантом, бо не всі знають, як перезапустити пристрій надзвичайної ситцуации. Я розповім вам, як ви можете перевантажити айфон 7, якщо він завис намертво.

iPhone 7 і iPhone 7 Plus — це нові творіння Apple. Вони відрізняються від попередників поліпшеними камерами, водостійкістю і переробленої кнопкою «Home». Однак, як і будь-яке розумне пристрій, смартфони від Apple працюють не ідеально і іноді можуть зависнути. Але як перевантажити айфон, якщо немає кнопки «Home»? Я розповім вам, як протягом хвилину повернути ваш айфон до життя.

Як перевантажити айфон 7

В iPhone 7 і iPhone 7 Plus компанія Apple замінила традиційну механічну кнопку «Home» сенсорним рішенням. Тепер сенсор визначає, чи була натиснута кнопка «Home». Новий дизайн також включає в себе механізм «Taptic Engine», який відповідає за те, щоб повідомити користувачеві вібрацією про натисканні.

Причини такого радикального зміни поки неясні. Швидше за все, справа в тому, що Apple постепеннно розширює функціонал кнопки «Home»- довге натискання активує помічника Siri, подвійний тап показує нещодавно відкриті програми, потрійний тап служить для використання спеціальних можливостей. Швидше за все нова сенсорна клавіша Home» принесе нам нові функції.

Якщо у вас раніше вже був айфон, ви знаєте, що його можна було перевантажити, затиснувши одночасно кнопку живлення і клавішу «Home». Але як же перевантажити айфон 7, раз механічна кнопка «Home» зникла?

Насправді, перевантажити айфон 7 також просто, як і попередні моделі, однак для цього потрібно використовувати інші комбінації кнопок. Отже, якщо ваш айфон 7 завис:

  • Затисніть кнопку включення/вимикання на правій стороні телефону
  • Одночасно з цим натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності на лівій стороні телефону
  • Утримуйте натиснутими клавіші, поки екран не згасне і ви не побачите логотип Apple
  • Відпустіть клавіші і дочекайтеся завантаження пристрою

Як бачите, перезавантажити Айфон 7 або Айфон 7 плюс вкрай просто. Сподіваюся, це невелика інструкція допомогла вам перезавантажити ваш завис айфон і вирішити всі проблеми.