Як підключити навушники до PS4

З одного боку, виведення звуку з динаміків телевізора цілком достатньо для насолоди вашими улюбленими іграми на Sony Playstation. Але бувають ситуації, в яких навушники просто необхідні. Наприклад, якщо в сім’ї є маленькі діти, які часто сплять і для того, щоб їх не розбудити розумно використовувати навушники. Ігри в пізній час на консолі також доставляють незручності вашим близьким. Давайте розглянемо всі способи підключення навушників до PS4.

Як підключити навушники до PS4Навушники для прослуховування музичного супроводу в грі

Зміст статті:

 • Підключаємо дротові навушники до PS4
 • Як підключити Bluetooth-навушники до PS4 через Bluetooth ресивер
 • Використовуємо бездротові навушники за допомогою USB Bluetooth для підключення до PlayStation 4
 • Спеціальні стереонавушники від компанії Sony для PS4
  • Особливості навушників від Sony

Підключаємо дротові навушники до PS4

Щоб підключити дротові навушники до PS4 нам знадобитися роз’єм на контролері ігрової приставки. Його офіційна назва Dualshock 4. З боку користувача є 2 порти, один з яких ви можете використовувати для підключення провідних навушників. Він знаходиться праворуч. Якщо вам необхідно використовувати мікрофон, то потрібно скористатися гарнітурою, навушниками з вбудованим мікрофоном. Справа в тому, що інших роз’ємів, які дозволили б користуватися і навушниками і мікрофоном одночасно в PS4 ні, це потрібно врахувати. Підключіть навушники до гнізда на «карті» Dualshock.

 • Увімкніть консоль. На панелі інструментів виберіть «Налаштування».
 • З довгого переліку параметрів виберіть «Пристрою».
 • У наступному вікні виберіть пункт «Аудіопристрої».
 • Далі виберіть параметр «Вихід на навушники».
 • Цей пункт повинен бути налаштований таким чином, щоб навпроти нього ви побачили «Всі звуки». Для цього, виберіть його та натисніть кнопку з хрестиком.
 • Тут же вище, ви можете налаштувати рівень гучності звуку в навушниках, а також рівень мікрофона.
 • Читайте також: Чим відрізняється PS4 від PS4 PRO SLIM.

  Як підключити Bluetooth-навушники до PS4 через Bluetooth ресивер

  Щоб застосувати цей спосіб вам потрібен спеціальний Bluetooth ресивер, який буде отримувати аудіо інформацію по дроту від PS4 і передавати її на бездротові навушники. Ваша консоль підключається до телевізора за допомогою HDMI-кабелю, по якому відбувається передача основних даних, звуку та інформації по зображенню. Ресивер підключається до телевізору, це дозволяє отримати аудіосигнал з нього, після чого ресивер відправляє сигнал на навушники. Для того, щоб не було неприємних несподіванок, перевірте наявність потрібних для ресивера аудіовиходів вашого телевізора. Якщо спеціальні порти відсутні, необхідно буде докупити необхідні дроти.

  Ресивер підійде будь-який, однією з головних характеристик, якими він повинен володіти – версія USB – 4.1.

  Як підключити навушники до PS4Ресивер — пристрій для підключення Bluetooth навушників

  Щоб підключити Bluetooth навушники з ресивера до телевізора:

 • Підключіть пристрій до телевізора.
 • Наступним кроком вам потрібно зробити пару двох пристроїв. Для всіх моделей ресиверів ця процедура виглядає однаково. Робиться це тривалим утриманням кнопки живлення. Утримувати кнопку потрібно до 10 секунд, в залежності від моделі.
 • Перед сполученням вимкніть обидва пристрої. Далі увімкніть живлення ресівера довгим утримуванням кнопки «Power». Це дія схоже з включенням мобільного пристрою.
 • Після цього потримайте ту ж кнопку знову. Ви зрозумієте, що пристрій перейшло в режим сполучення з лампочками харчування, вони почнуть світитися різними кольорами.
 • Далі увімкніть бездротові навушники. Якщо ви все зробили правильно, через деякий час пристрої знайдуть один одного за технологією Bluetooth і ви зможете почути звук, який виходить з навушників.
 • Залежно від моделі, телевізор може автоматично визначити навушники і вам не доведеться вручну вказувати аудіовихід. Якщо це не відбулося, то потрібно відкрити налаштування телевізора і активувати той вихід, до якого був підключений приймач.
 • Якщо пристрій підключено до RCA-виходу, то потрібно в налаштуваннях телевізора знайти відповідне меню і вказати конкретний вихід.
 • І якщо ви правильно виконали налаштування і активували потрібний вихід, то зможете перевірити наявність звуку в навушниках.
 • Використовуємо бездротові навушники за допомогою USB Bluetooth для підключення до PlayStation 4

  Є ще один спосіб підключити бездротові навушники до популярної ігрової приставки Sony Playstation – за допомогою USB Bluetooth адаптера.

  Щоб підключити навушники:

 • Приєднайте спеціальний USB-адаптер USB-порту PS.

  Як підключити навушники до PS4USB-адаптер Bluetooth для навушників

 • Далі вам потрібно активувати на ньому режим сполучення з пристроєм.
 • Тепер нам потрібно зробити так, щоб наша ігрова приставка «подавала звуки». Для цього виконайте перехід по пунктах: «Налаштування», «Пристрої», «Аудіопристрої».
 • Зупинившись на аудиоустройствах потрібно вибрати тут такі значення. «Пристрій виводу звуку – USB навушники», «Вихід на пристрій – всі звуки» (за замовчуванням тут стоїть значення «Звук чату») та «Пристрій виводу звуку – підключена гарнітура до Dualshock».
 • При правильній настройці ви повинні чути звук, відтворений грою.
 • При такому підключенні ви не зможете скористатися мікрофоном для голосових повідомлень, навіть в тому випадку, коли навушники їм оснащені. У нашому випадку єдиним виходом буде підключити окремо мікрофон до джойстику. Таким чином голос може бути записаний із мікрофона, а отримати звук ви зможете через бездротові навушники.

  Спеціальні стереонавушники від компанії Sony для PS4

  Для максимального комфорту користувачів компанія Sony пропонує спеціальні навушники, які були розроблені для гравців, які бажають отримати максимальну насолоду від процесу гри. Gold Wireless Headset – це гарнітура, яка підтримує звук 7.1, а мікрофон оснащений новою функцією придушення шумів. Навушники зручно використовувати, адже для підключення необхідно лише вставити USB-адаптер на відповідний порт консолі. Навушники можна підключити як на PS4, PS3, так і до персонального комп’ютера під управлінням операційної системи Windows, Mac. В загальному їх можна підключити до будь-якого пристрою, які мають стандартний 3.5 міліметровий порт.

  Як підключити навушники до PS4Навушники від компанії Sony

  Спеціальна модель навушників може бути складено в більш компактний пристрій, акумулятор, який є в комплекті, підтримує автономну роботу пристрою до 8 годин безперервної роботи. Навушники оснащені хитрою функцією, яка підтримується тільки Sony Playstation 4 і 3 версіями. Вони доступні за допомогою безкоштовного додатку Headset Companion App, яке реалізує аудиорежим з більш яскравим і насиченим звуком. Ця програма дозволяє активувати спеціальні режими звуку для гри, відео і музики, а також персонально редагувати налаштування еквалайзера.

  Особливості навушників від Sony

 • Ви можете насолоджуватися якісним звуком будинку, а також в дорозі використовувати Gold Wireless Headset на мобільній Playstation Vita.
 • Навушники спеціально створювалися для геймерів. Тому підключивши їх до своєї Sony Playstation 4, ви можете насолоджуватися чудовим об’ємним звуковим вибухом та іншими спецефектами гри.
 • Якщо ви любите часто переглядати фільми, слухати музику, грати в ігри тільки на своїй консолі, скористайтеся спеціальними режимами виводу звуку, який дозволить яскравіше сприймати почуте через динаміки навушників. Навушники від компанії Sony для PS4 максимально інтегровані з консоллю і не вимагають здійснення основних налаштувань вручну. При підключенні навушників до PS4 система сама розпізнає пристрій, і ви відразу зможете використовувати їх.