Багато власників мобільних пристроїв вже давно використовують Skype видеомессенджер на своїх девайсах. Тим не менше існує група користувачів (таких мільйони!) для яких питання: «Як підключити скайп на мобільнику?» і донині залишається не вирішеним на увазі багатьох причин. Одних лякає технічна обмеженість власного телефону, інші ж продовжують економити на безкоштовній послуги відеозв’язку, оскільки використовується ними тарифний план на мобільний інтернет непомірно високий. Втім, є ще одна категорія користувачів — нерішучі. Останні часто тішать себе думками про те, що їм зовсім не потрібен Скайп, так як їм не з ким розмовляти. Проте всі вищезгадані факти, в плані свого негативного прояву, так чи інакше, пояснюються банальним незнанням предмету обговорення, про останньому ограничивающем користувача факторі ми і поговоримо в рамках представленої статті.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Коротко про доступність сервісу Skype: руйнуючи обмежують міфи про відеозв’язок
 • 2 Як підключити на Скайп телефон: покрокова інструкція
 • 3 На завершення

Коротко про доступність сервісу Skype: руйнуючи обмежують міфи про відеозв’язок

Дійсно, без урахування регіональних обмежень та деяких платних опцій, Скайп — це безкоштовний сервіс. Скористатися послугою відеозв’язку може кожен, хто має в своєму розпорядженні сучасним смартфоном з встановленим на ньому спеціальним ПО Skype.

Наскільки якісною буде відеозв’язок питання друге. Третє, про що вам слід знати, шановні читачі, це те, що рівень функціональності використовуваного софта безпосередньо залежить від технічних характеристик вашого девайса. Втім, третє — це плавно перетікає друге, яке, в свою чергу виходить з першого — умови обслуговування. Заплуталися? Немає проблем — распутываемся.

 • Ваш телефон оснащений слабкою камерою (наприклад, 0,3 МП) — вас буде погано видно.
 • У разі, якщо оптика досить потужна (5 МП), але швидкість інтернет з’єднання, що називається залишає бажати кращого (наприклад, при використанні технології GPRS), то співрозмовник вас також буде бачити в розпливчатому стані, з постійно присутнім ефектом гальмування.

 • Що стосується прийому /передачі звукових сигналів, то тут все проходить досить стабільному сценарієм. Тим не менш, слабкий процесор і мало ОЗП — це мінус, який може також впливати на сприятливість процесу, що відбувається кодування/декодування аудіо сигналу.

Ось в принципі і всі основні моменти технічного сприяння комфортному процесу відеоспілкування. Тим не менше існує ще один технічний чинник, що впливає на стабільність роботи програми Skype — технологічну досконалість пристрої прийому/передачі інтернет-трафіку, а також супутній реалізації процесу бездротової передачі даних застосовується стандарт — «швидкісна інтернет технологія».

Наприклад, у разі використання Wifi з’єднання якість відео буде знаходиться в прямій залежності від рівня потужності вторинного розповсюдження сигналу і серверних можливостей самого провайдера. Загалом, давайте вийдемо з «термінологічного лісу специфікацій» і перейдемо до практичної частини нашого оповідання.

Як підключити на Скайп телефон: покрокова інструкція

Отже, насамперед необхідно завантажити дистрибутив цікавить нас додатки. Причому рекомендується встановлювати саму актуальну версію розглянутого софту.

Для кожної окремо представленої мобільної ОС існує так сказати своя версія Скайпу:

 • Скачати цікавить вас додаток для смартфона на ОС Android можна звідси: https://market.android.com/details?id=com.skype.raider

 • Для презентабельних iPhone пристроїв, що працюють під керівництвом iOS — https://get.skype.com/go/getskype-iphone/.
 • Windows Phone девайси можна оснастити Скайпом тут: https://www.windowsphone.com/s?appid=c3f8e570-68b3-4d6a-bdbb-c0a3f4360a51

Процес установки видеомессенджера практично ідентичний для всіх вищезазначених мобільних ОС.

 • Знаходимо видеомессенджер на офіційному сайті додатків (магазин).

 • Тиснемо — «Безкоштовно», що практично так само як «Скачати».

 • Потім, після установки, тапа по кнопці «Відкрити».

 • Налаштовуємо використовується програмою обладнання «Відеокамера» і «Звук/Мікрофон».
 • Викликаємо абонента із списку контактів (активуємо іконку у вигляді камери) і насолоджуємося процесом спілкування.
  .

Як ви, напевно, встигли переконатися, що все дійсно просто. Однак оптимальність застосовуваних параметрів залежить від рівня технологічності вашого пристрою зв’язку і передбачається сценарію взаємодії з програмою. Ну і останнє, треба розуміти, що при сеансу відеозв’язку витрачається колосальна кількість системних ресурсів, тому рекомендується закривати всі активні програми і програми, які працюють у фоновому режимі.

На завершення

Безумовно технічний прогрес не стоїть на місці. З кожним роком на ринку мобільної техніки з’являються все більш потужні і мега – функціональні девайси, які, сказати по правді, і телефонами то страшно назвати… Між тим зростають і користувальницькі потреби, які здебільшого диктуються виключно виробниками програмного забезпечення. Хто знає, що прийде на зміну вже звичного Skype месенджера… Хороших новин вам, дорогі друзі, і тільки стабільною скайп-зв’язку. Спілкуйтеся на здоров’я!