Зовсім недавно я писав подібну статтю про підключення до серверів WebDAV і FTP з телефону або планшета на Android через програму ES провідник. Але я вважаю, що людям потрібно давати вибір, тому по мірі можливості пишу кілька статей на одну тему з різними рішеннями. Зараз ми розглянемо як підключитися до серверів використовуючи програму X-plore File Manager.

Першим ділом встановлюємо X-plore File Manager з магазину Google Play. Він безкоштовний і без реклами.

Потім вибираємо що ми хочемо зробити і тиснемо на посилання:

I) Підключитися до FTP-сервера

II) Підключитися до WebDAV-сервера

Далі необхідно просто слідувати інструкції.

I) Підключення до FTP-сервера через X-plore File Manager.

1) Спочатку відображення FTP вимкнено, тому відкриваємо програму і натискаємо внизу вікна кнопку «Відобразити»:

 

2) Ставимо галочку навпроти FTP. Розділ FTP з’явиться у вікні програми:

 

3) Відкриваємо розділ FTP і тиснемо «Додати сервер». З’явиться маленьке віконце, в ньому так само тиснемо «Додати сервер»:

 

4) У вікні вводимо параметри сервера і тиснемо кнопку зберегти. Мітка — це назва сервера, як воно буде відображатися в програмі):

 

5) Після збереження в списку розділу FTP з’явиться ваш сервер і, розкривши його дерево, ви побачите каталоги і файли сервера:

 

II) WebDAV Підключення до сервера за допомогою X-plore File Manager.

1) Відкриваємо розділ «Веб-сховище» і внизу натискаємо кнопку «Додати сервер»:

2) У вікні вибираємо WebDAV:

 

3) Вводимо адресу сервера, логін і пароль. Мітка — це ім’я, яке буде відображатися в списку X-plore. Тиснемо кнопку зберегти:

 

4) Після збереження в списках розділу «Веб-сховище» з’явиться новий сервер, розкривши його дерево можна побачити файли і папки, що зберігаються на сервері:

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru