Добрий день. На прохання одного з читачів цього блогу пишу цю статтю. На сайті є статті про створення FTP і WebDAV серверах. І раніше я якось не думав про те, що необхідно описувати підключення до даних серверів з Android-пристроїв, але мені вказали на цю помилку і ось вам стаття.

Звичайно, для цього нам знадобиться додаткова програма, так як Android це основа для підключення різних модулів, які можуть значно розширити його функціонал. За що я, власне, і полюбив Андроїд — це неймовірно зручна для впевнених користувачів ПК система, гнучка в налаштуванні і відкриває набагато більше можливостей використання в парі з комп’ютером, ніж iOS. Хоча остання і простіше, але кожному своє, сперечатися на цю тему-доля дурнів. Отже, працювати будемо в ES провіднику, але є альтернативний варіант через X-plore File Manager, а тепер власне інструкція.

Покрокове опис дій

1) Нам знадобиться програма під назвою ES Провідник. На щастя, цей потужний пакет файлового менеджера повністю безкоштовний і без реклами. Встановлюємо з Google Play.

 

2) Запускаємо і тиснемо в лівому верхньому кутку по кнопці «Швидкий доступ«:

 

3) У меню відкриваємо вкладку «Мережа» і вибираємо «FTP«:

 

4) У вікні, внизу зліва вибираємо «Створити«:

5) Вибираємо протокол з якого нам потрібно підключитися. Я виберу WebDAV, але вікно створення з FTP сервером у них ідентична:

 

6) Вводимо параметри сервера і облікові дані від нього (якщо вони є). Тиснемо ОК.

 

7) доданий Сервер, і ми можемо зайти на нього, щоб переглянути або змінити файли.

 

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru