Добрий день. На моєму сайті відкрився партнерський магазин від сайту gold-nm.ru і з нагоди відкриття партнер пропонує всім користувачам сайту знижку на товари в розмірі 10% (використовуйте промокод 84DE22AD1A164230), для того щоб ознайомитися з переліком товарів перейдіть за посиланням — магазин. Але це ще не всі зміни, скоро відкриється ще один магазин. Підписуйтесь на оновлення, щоб дізнатися про це вчасно;)

Тепер трохи передісторії. Один мій товариш переїхав до Чехії на навчання і підкинув мені ідею для чергової теми статті. Суть проблеми полягала в тому, що Steam відмовляється приймати на рахунок рублі, якщо користувач знаходиться в Європі/Америці. Логічним рішенням було скористатися проксі сервером. Але проксі сервер так само допомагає обійти блокування сайтів на роботі, наприклад vk.com:). Досить налаштувати сервер у себе вдома, а на роботі підключитися до нього. Для більшої зручності можна налаштувати постійне доменне ім’я для вашого комп’ютера. Трохи вивчивши питання, я зрозумів що для простого налаштування сервера потрібно витратити від сили п’ять хвилин:) І зараз я розповім вам, як це зробити.

Інструкція

 • Нам знадобиться безкоштовний проксі-сервер під назвою 3proxy. Для цього переходимо на офіційний сайт. І качаємо найсвіжішу версію, я використовую 0.8, вам теж рекомендую саме її.
 • Разархивируем і йдемо в папку bin.
 • Створюємо текстовий файл і міняємо йому ім’я на 3proxy.cfg.
 • Відкриваємо файл в блокноті або будь-якому іншому текстовому редакторі і записуємо в нього наступні три рядки:
  auth none
  log
  proxy

  Це відключить авторизацію і включить лог, який буде відображатися в командному рядку програми.

 • Запускаємо програму. Щоб підключитися до проксі сервера використовуйте свій зовнішній IP-адресу(як його дізнатися) і порт 3128 (використовується за замовчуванням).

 • Це найпростіший сервер, який задовольнить потреби більшості користувачів. Для більш точної настройки сервера вивчіть файл 3proxy.cfg.sample , що знаходиться в папці cfg в архіві з програмою.

  На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

  Спасибі за увагу!

  Матеріал сайту Skesov.ru