Як підтвердити акаунт у Инстаграме

Сьогодні ми з вами трохи поговоримо про верифікації в соціальній мережі Instagram. Питань з цього приводу купа. Люди цікавляться, а чи можна отримати цю заповітну галочку, яка означає, що ваш аккаунт є справжнім.

Зміст:

  • 1 Як підтвердити акаунт у Инстаграме
  • 2 Як нам може допомогти верифікація в Инстаграме

Як підтвердити акаунт у Инстаграме

Давайте я тоді вам відразу відповім на питання, а чи можна пройти ідентифікацію Инстаграме і яким чином? На даний момент це, на жаль, в автоматичному режимі неможливо. «Галочки» привласнюють на даний момент лише акаунтів відомих людей. Проходить верифікація вручну, ніякі ваші прохання не допоможуть. Ви повинні бути відомим актором або спортсменом і все в цьому роді. Шукати якісь способи безглуздо на даний момент.

Я звичайно бачив у мережі один цікавий спосіб. Замінити код сторінки на офіційному сайті Инстаграма. Про цей метод і роликів багато знято, але метод маревний. Ви неодноразово дорисовываете на своїй сторінці галочку, а після оновлення сторінки вона пропадає. Природно це ніяка не офіційна верифікація і робити таке лише витрачати свій час.

Як нам може допомогти верифікація в Инстаграме

Якщо ви хочете знайти в Инстаграме якоїсь відомої людини, то верифіковані акаунти вам у цьому допоможуть. Справа в тому, що в мережі дуже багато фейків. Ви можете підписатися на яку-небудь зірку, а це виявиться сторінка, створена звичайним школярем для наслідування кумиру.

Давайте спробуємо знайти акаунт у Инстаграме одного з найвидатніших футболістів за всю історію – Ліонеля Мессі. Як знайти людину в Инстаграме.

Запускаю я додаток Инстаграма і в нижньому меню натискаю на значок «Лупи». У рядку пошуку пишу «Мессі».
Звертаю увагу на аккаунт leomessi. Саме він стоїть першим у видачі і саме навпроти нього стоїть наша заповітна галочка.

Натискаємо, щоб зайти перевірити.

Як підтвердити акаунт у Инстаграме

Судячи по величезній кількості передплатників і за тією ж галочці навпаки логіна – це дійсно справжній аккаунт футболіста.

Як підтвердити акаунт у Инстаграме

А на цьому сьогодні все, друзі, більше мені додати нічого.

А, може, і це буде Вам цікаво: