Вивчаючи всі премудрості і фішки соціальної мережі Вконтакте, я задався питанням, як можна зробити шрифт жирніше не тільки в групі, але і в повідомленнях, а також в написах на своїй стіні або коментарях.

Скажу відразу, що з коментарями та записами на своїй стіні у мене мало що вийшло (та й навряд чи є така можливість зараз на момент написання статті), а ось, як відправляти повідомлення жирним шрифтом, а також писати жирним шрифтом у своїй групі я розібрався.

Зміст:

  • 1 Як відправити повідомлення жирним шрифтом Вконтакте
  • 2 Робимо жирний шрифт в групі Вконтакте

Як відправити повідомлення жирним шрифтом Вконтакте

І так, почнемо з повідомлень. Відкриваємо сторінку людини, якій ми хочемо щось написати жирним шрифтом і під аватаркою тиснемо на кнопочку «Відправити повідомлення».

Пишемо текст, яким ми хочемо зробити жирним у полі «Повідомлення»:

Тепер копіюємо його і вставляємо один за одним стільки разів, скільки потрібно для того, щоб з’явилося поле «Тема». Зверніть увагу на скріншот і зрозумієте, що я маю на увазі:

Тепер вставте своє повідомлення у полі «Тема», а з поля «Повідомлення» всі видаліть. Однак залишати це поле порожнім не можна, який-небудь значок, точка або смайлик повинні бути інакше повідомлення не відправитися. Після того, як все це зробили, натисніть на кнопку «Відправити»:

Тепер можете перейти в свої повідомлення або діалоги і переконатися, що все, що ви написали, дійсно виділено жирним шрифтом:

Спробуйте використовувати таку фішку і ви неодмінно виділитися серед своїх друзів. До того ж такий прийом дуже добре використовувати, якщо ваші повідомлення носять комерційний характер.

Робимо жирний шрифт в групі Вконтакте

Якщо ви є адміністратором якої-небудь групи соціальної мережі Вконтакте, то вам не завадить знати, що там також є можливість виділяти текст у новинах жирним шрифтом. Як це робиться, давайте розбиратися.

Заходимо в свою групу і під аватаркою знаходимо посилання «Управління громадами». Натискаємо на неї:

У вікні на вкладці «Інформація» знаходимо розділ «Матеріали», з випадаючого списку навпроти нього необхідно вибрати «Відкриті». Зробіть це, якщо у вас там обраний інший пункт.

Все, тепер знову переходимо на головну сторінку групи. Трохи нижче основної інформації про гурт знаходиться розділ «Свіжі новини» і навпроти нього натискаємо на посилання «Редагувати».

У нас відкривається редактор. Для того щоб нам виділити яку-небудь фразу новини, яку ми хочемо запропонувати, досить просто виділити її і натиснути на кнопочку «В».

Щоб подивитися, що у нас вийшло, досить клацнути по ссилочку «попередній Перегляд».

А, до речі, ось що у нас вийшло:

Ось і все, дорогі друзі, ми з вами навчилися писати повідомлення жирним шрифтом в соціальній мережі Вконтакте, як друзям, так і в новинах спільноти, яким ми керуємо. До речі, якщо ви знаєте ще якісь способи писати жирним шрифтом, то не соромтеся, викладіть свої думки у коментарях, я і інші читачі мого блогу будуть дуже вам вдячні.

А, може, і це буде Вам цікаво: