Так прийнято, що звичайні користувачі комп’ютерів не цікавляться розширеннями файлів. Ця інформація більш затребувана вже для досвідчених користувачів ПК. Найчастіше розширення файлу необхідно знати, щоб підібрати програму для його відкриття. Приміром, якщо у вас є відео і ви будете знати, що його розширення .avi, то ви вже знаєте, що його можна відкрити за допомогою відеоплеєрів VLC media player, KMPlayer або Media Player Classic.

Для того, щоб побачити розширення файлів необхідно:

1. Клацнути по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати пункт «Властивості».


2. У вікні властивостей, у вкладці “Загальні” знаходимо розділ “Тип файлу“. В цьому розділі якраз і буде вказано розширення файлу. В моєму випадки розширення файлу “.jpg”.


Якщо ви хочете, щоб приховані розширення імені файлів завжди були видно необхідно:

1. На робочому столі Windows 7 потрібно викликати контекстне меню натиском правої кнопки миші. В ньому виберіть пункт «Властивості папки».


2. Потім, у вікні “Параметри папок” перейдіть в кладку “Вид“.


3. У списку “Додаткові параметри” відшукайте прапорець “Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів“. Приберіть прапорець який встановлений навпроти цього параметра.


4. Потім натисніть кнопку “Застосувати“.

Тепер поруч з назвою всіх ваших значків (файлів) буде відображатися їх розширення. Раніше на сайті ми вже писали про те, які існують типи файлів в операційній системі Windows.