Сьогодні ми з вами будемо вчитися дарувати подарунки один одному в соціальній мережі Вконтакте. Що таке подарунок – нікому пояснювати, я думаю, не потрібно, а ось подарунок Вконтакте – це звичайна картинка, яка поміщається в спеціальний розділ «Подарунки» на сторінці тієї людини, якій його подарували.

Прирівнювати такі подарунки до реальних не потрібно і замінювати їх теж. А то так ми дійдемо до того, замість того щоб ходити в кінотеатри, почнемо кидати один одному фільми на стіну да і все)))

Зазвичай подарунки платні, тобто, щоб подарувати комусь подарунок у вк ви повинні віддати певну кількість голосів (своєрідна валюта соціальної мережі). Ось це мене завжди вражало, дарувати віртуальні подарунки замість реальних і ще платити за це гроші)))

Давайте, дорогі друзі, перейдемо до практики.

Зміст:

 • 1 Як подарувати подарунок вконтакте в повній версії
 • 2 Як відправити безкоштовний подарунок Вконтакте
 • 3 Як відправити подарунок у вк анонімно
 • 4 Як подарувати подарунок саму собі в вк
 • 5 Як відправити подарунок Вконтакте з телефону

Як подарувати подарунок вконтакте в повній версії

Робиться це дуже просто. Вам потрібно зайти на сторінку тієї людини, якій ви хочете відправити подарунок і натиснути на кнопочку під аватаркою (біля «Написати повідомлення»).

Тепер у нас відкривається віконце з величезною кількістю подарунків, які ми можемо подарувати. Прямо біля них написано, скільки вони коштують голосів. Натискаємо на бажаний подарунок:

Відкривається віконце з докладним описом подарунка.

 • Ви бачите, скільки коштує подарунок і скільки на даний момент голосів є у вас.
 • Ви бачите, хто одержувач подарунка. Можете додати ще кількох або видалити їх.
 • Ви можете вставити повідомлення, яке буде відображатися разом з подарунком.
 • Ви можете приховати своє ім’я і текст, який відправляєте разом з подарунком від усіх, крім його одержувача. Для цього необхідно поставити галочку біля відповідного пункту.
 • Після того, як ви заповните всі поля, сміливо натискайте кнопочку «Відправити».

  Якщо у вас на рахунку немає голосів, необхідних для відправлення подарунка, то ви можете їх придбати будь-яким зручним для вас способом. Системи вам відразу ж про це повідомить і запропонує спосіб оплати:

  Ось, в принципі, і все, після оплати подарунок відправиться одержувачу.

  Як відправити безкоштовний подарунок Вконтакте

  Абсолютно безкоштовними бувають подарунки тільки по святах. Тоді виділяється кілька однакових подарунків за тематикою того чи іншого свята і ви їх можете абсолютно безкоштовно відправити деяким своїм друзям.

  Ось, наприклад, такі подарунки можна було безкоштовно дарувати на Новий Рік.

  Якщо вам пропонують завантажити якийсь софт, який допоможе дарувати безкоштовні подарунки, то знайте, що це обман. Велика ймовірність того, що після установки такої програми ваша сторінка Вк буде зламана.

  Також я зустрічав в Інтернеті статті на різних сайтах, на яких пропонується просто відправляти друзям картинки і це буде вважатися, як безкоштовні подарунки. Ні, друзі, картинки – картинки, а подарунки – це подарунки.

  Якщо ви відправите одному картинку, то вона не відобразиться у нього в розділі подарунків. А так, звичайно, можна було відкрити будь платний подарунок, зберегти його в браузері як картинку і відправити другу. Але це буде трішки інше.

  Як відправити подарунок у вк анонімно

  Абсолютно анонімно відправити подарунок не вийде. Все одно одержувач подарунка буде знати від кого він. Ви лише можете приховати своє ім’я для всіх користувачів соціальної мережі, які будуть переглядати подарунки тієї людини, якій власне і був відправлений подарунок.

  Як це робиться, я вже показував вам в цій статті. Достатньо лише поставити галочку на сторінці відправлення подарунка біля пункту «Показувати текст і моє ім’я тільки одержувачу».

  Як подарувати подарунок саму собі в вк

  Особисто у мене такого зробити не виходило та й навряд чи таке можливо. Якщо ви знайдете робочий спосіб, то поділіться ним. Я сумніваюся, що він є, звичайно, але все ж.

  Як відправити подарунок Вконтакте з телефону

  Якщо ви користуєтеся мобільним додатком Вк для смартфонів і планшетів, то зараз я вам покажу, як там відправляються подарунки.

  Заходимо на сторінку людини, яким хочемо відправити подарунок, і в правому верхньому куті тиснемо піктограму подарунка. См. скріншот:

  Вибираємо подарунок, який хочемо відправити. В моєму випадку є 5 безкоштовних подарунків. Я на них і натискаю:

  Далі в наступному віконці я вводжу текст повідомлення, а також відключаю пункт «Ім’я і текст видно всім». Це означає, що я буду видимим лише для одержувача.

  Після того, як всі налаштування зроблені, можна натиснути на кнопку «Надіслати подарунок»:

  Все, дорогі друзі, ми з вами розібрали всі основні питання по подарункам в соціальній мережі вконтакте. Якщо у вас які-небудь залишилися, то задавайте їх у коментарях.

  А, може, і це буде Вам цікаво: