Сьогоднішня наша стаття буде більше для цікавих людей. Сьогодні ми з вами навчимося дізнаватися дату реєстрації будь-сторінки у соціальній мережі Вконтакте.

Це може знадобитися, як чисто заради інтересу, так і для справи. Наприклад, щоб з’ясувати, як давно людина зареєструвався, не є його сторінка фейкової і чи можна з ним мати справу взагалі.

Дізнатися все це діло можна, як за допомогою спеціального сервісу в Інтернеті, так і за допомогою встановлення офіційного додатку безпосередньо у ваш аккаунт. У даній статті ми розглянемо обидва способи.

Зміст:

  • 1 Дізнаємося дату реєстрації в вк за допомогою програми
  • 2 Як перевірити дату реєстрації в вк по id за допомогою спеціального сервісу

Дізнаємося дату реєстрації в вк за допомогою програми

Заходимо на свою сторінку в вк і в лівому меню натискаємо на пункт «Ігри». У новому дизайні вк саме там можна встановлювати всі додатки:

У пошуку програм вводимо запит «я в мережі» і натискаємо за однойменним додатка:

Точно також до цієї програми можна дістатися, перейшовши за посиланням https://vk.com/rating

На наступному етапі натискаємо на кнопочку «Запустити додаток»:

Відразу після запуску програми вам висвічується кількість днів, які ви вже зареєстровані в соціальній мережі Вконтакте.

Але це не саме основне перевагу цього додатка. Тут є функція, за допомогою якої ми зможемо дізнатися дату реєстрації кожного користувача. Для цього тиснемо на кнопочку «Перевірити дату Вконтакте»:

У нас з’являється віконце для пошуку, яке ми вводимо посилання на сторінку користувача, дату реєстрації якого ми хочемо дізнатися.

Після того, як ввели, тиснемо на кнопочку «Пошук»:

Все, нам видається ім’я користувача плюс точна дата реєстрації:

Як перевірити дату реєстрації в вк по id за допомогою спеціального сервісу

До речі, якщо ви не знаєте, як дізнатися id Вконтакті, то раджу перейти за посиланням і прочитати.

А може, вам буде цікаво почитати, як знайти людину по id у вк.

Для цього достатньо скористатися сайтом https://vkreg.ru/ . Це досить простий сервіс. Досить просто зайти і ввести в поле адреса сторінки в вк, дату реєстрації якої ми хочемо дізнатися.

Вводимо, натискаємо кнопку «Знайти» і нам відразу ж виводиться результат. До речі, як бачите, я перевірив дату реєстрації двома способами і в обох випадках вона збіглася, значить ми з вами на правильному шляху:

Ну ось і все, дорогі друзі. Я сподіваюся, черговий мій рада по роботі з соціальною мережею Вконтакте вам у нагоді. До зустрічі у нових статтях і уроках.

А, може, і це буде Вам цікаво: