Незважаючи на те, що Вконтакте постійно нагадує нам про найближчі події і про людей, що святкують сьогодні день народження, іноді потрібно згадати важливі дати, щоб не забути їх в потрібний момент.

Дні народження друзів відзначені у великому календарі, який є вбудованим компонентом Вконтакте. Виникає резонне питання: де розташовується календар?
Тепер, в новій версії Вконтакте шлях до нього відрізняється. Переходимо до списку друзів і в правому блоці (Прочитайте, щоб бути в курсі про Основні зміни дизайну Вконтакте) поряд з
першою написом Мої друзі розташований календар Вконтакте. Аватарки друзів знаходяться в певній клітинці календаря, при наведенні миші ми дізнаємося скільки років виповниться імениннику. Зрозуміло, якщо він не приховав дату народження.


Нагадування про різних діях, подіях, у тому числі про дні народження друзів доступні по натисненню дзвіночка на верхній панелі. Розглянемо як можна вітати друзів Вконтакте.

Як привітати друга Вконтакте

Привітання в особисті повідомлення або запис на стіні — це банально і не цікаво. Листівка на стіну, або відео — привітання є трендом сьогоднішнього дня. Заходимо в Ігри, в пошуку пишемо привітання.

Насправді, подібних додатків ВКонтакте безліч, і можна спробувати пошукати за іншими словами. Наприклад, день народження, вітальні листівки і далі в тому ж дусі. Я виберу Листівки, як найпопулярніше. У додатку купа різних категорій на всі випадки життя, починаючи від привітань з днем народження і закінчуючи картинка з народженням дитини. На жаль, багато реклами, спливаючі вікна, банери і інші дратівливі чинники. На вибір багато рухомих і статичних листівок, також до кожної додатково є можливість додати текст.

Залишається лише проявити фантазію і відправити привітання другу. Спасибі за увагу!