Як відомо, усі користувачі, які відправляють вам заявки в друзі, автоматичне стають вашими передплатниками. Поки ви не схвалите заявку людини, він так і буде висіти у вас в списку передплатників. Якщо подібний список ви хочете почистити, не додаючи людей в друзі з передплатників, а просто видаляючи їх, то читайте цю статтю.

Зміст:

  • 1 Як подивитися передплатників Вк
  • 2 Як видалити людини з передплатників вконтакте в повній версії
  • 3 Як видалити передплатників вконтакте з телефону

Як подивитися передплатників Вк

Заходимо на свою сторінку і в лівому меню натискаємо на посилання «Друзі»:

У нас відкривається нова сторінка у правому меню натискаємо на посилання «Заявки в друзі»:

Саме у вкладці «Вхідні» і перебувають всі люди, які на вас підписалися:

Дане віконце не передбачає видалення людей з передплатників. Хоча, звичайно, є один спосіб: ви можете перейти звідси на сторінку людини, якого ви хочете видалити і заблокувати його вже на його сторінці. Але є ще один більш зрозумілий і часто використовуваний спосіб, саме до нього ми й переходимо.

Як видалити людини з передплатників вконтакте в повній версії

Заходимо на головну сторінку свого облікового запису, і під детальною інформацією висвічується кількість ваших передплатників. На нього ми і натискаємо:

Відразу ж у нас відкривається список передплатників. Для того щоб видалити кого-небудь звідти натисніть на хрестик у правому верхньому куті аватарки людини:

Нам повідомляють, що таким чином ми додамо даної людини у чорний список. Ми погоджуємося з цим і натискаємо на кнопочку «Продовжити»:

Ось і все, цей чоловік зник зі списку передплатників і потрапив в чорний список вашого облікового запису. Він, звичайно ж, може там і перебувати, але, якщо вас це не влаштовує, то можна піти далі.

Нехай дана людина повисить у вас пару днів в чорному списку, а далі вже можна видаляти його і звідти. Якщо видалити раніше, то, можливо, він знову з’явиться у передплатників. Як же це зробити. Читаємо далі…

Натискаємо на верхнє меню в правому верхньому кутку і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

На наступному етапі в цьому ж правому меню вибираємо пункт «Чорний список»:

Відкривається у нас цей самий список. Знаходимо потрібну нам людину і навпроти нього тиснемо на посилання «Видалити зі списку»:

Таким чином, ви видалите людини з передплатників, не додаючи його в чорний список.

Як видалити передплатників вконтакте з телефону

І так, якщо у вас смартфон або планшет на платформі Андроїд з встановлених мобільним додатком Вконтакте, то читаємо інструкцію.

Запускаємо програму і відразу ж на головній сторінці у вас виводиться кількість передплатників. Натискаємо на нього:

Запускається список з людьми, які на вас підписані. Знаходимо людину, якого хочемо видалити і натискаємо на нього:

Потрапляємо на сторінку людини та в правому верхньому кутку знаходимо меню у вигляді трьох вертикальних кнопок. Натискаємо на нього і з випав списку вибираємо пункт «Заблокувати»:

Точно також, як і у повній версії, чекаємо пару днів і видаляємо людини з чорного списку. Для цього тиснемо на налаштування:

На наступному етапі натискаємо на «Чорний список»:

У нас запускається список людей з чорного списку. Для того щоб видалити звідти кого-небудь натискаємо на хрестик у правому верхньому куті аватарки людини:

Ну ось і все, дорогі друзі, ми з вами розібралися з передплатниками вконтакте, навчилися їх шукати і видаляти.

А, може, і це буде Вам цікаво: