як отримати позитивну оцінку сам, так і висловити своє схвалення записів інших людей. Нижче в статті ми розглянемо, як побачити, скільки у вас лайків, хто їх поставив, а також кому їх залишили ви самі.

Зміст

  • 1 Як побачити лайки, які мені поставили в Instagram
  • 2 Як побачити мої лайки, поставлені іншим користувачам
  • 3 Можна дивитися лайки в Instagram з комп’ютера

Як побачити лайки, які мені поставили в Instagram

Подивитися докладний список тих, кому сподобалися ваші записи, можна тільки в офіційному додатку Instagram зі свого гаджета. На відміну від браузерної версії на ПК, що показує загальну кількість «сердечок» під фото, мобільна показує всіх лайкнувших вашу запис користувачів.

Отже, щоб побачити, кому сподобався ваш пост, потрібно всього лише:

  • клікнути на опубліковане вами фото;
  • під ним напис «Подобається», а поруч з нею — число загальної кількості лайків;
  • натисніть на число, і ви побачите повний список користувачів, які оцінили вашу запис.

Також всі дії сторонніх користувачів по відношенню до вашого Instagram-аккаунту відображаються у вкладці «Дії». Там можна подивитися, хто останнім лайкал ваші записи, залишав до них коментарі або підписався на вас.

До речі, дивитися і лайкати ваші публікації всі без винятку користувачі можуть тільки тоді, коли ваш профіль в Instagram відкритий. В іншому випадку спочатку вам доведеться додати юзера в друзі. Новини про запити на підписку, якщо ваша сторінка закрита, також будуть з’являтися у вкладці «Дії».

Також ви можете поглянути, що подобається вашим друзям. Для цього перейдіть із вкладки «Ви» на розділ «Підписки» вгорі сторінки.

Як побачити мої лайки, поставлені іншим користувачам

Якщо вам захотілося переглянути чужі вподобані фотографії, вам потрібно зробити наступне:

  • відкрити розділ «Налаштування», прокрутити його до кінця вниз;
  • там у вкладці «Запис» знайти функцію «Вподобані публікації»;
  • натисніть на них, і ви побачите останні п’ятдесят фотографій, які припали вам до душі.

Також з цього ж розділу ви можете перейти до будь юзеру. Також, якщо на той момент, як ви залишили лайк, фотографія була у вільному доступі, а пізніше господар обмежив його, замість публікації ви побачите зображення замку.

Можна дивитися лайки в Instagram з комп’ютера

На жаль, немає. З комп’ютера всі, що ви зможете побачити — це тільки загальне число «сердечок», залишених під вашим фото. Докладний звіт про всі лайкнувших доступний тільки з програми. Проблему можуть вирішити хіба що емулятори мобільних гаджетів, встановлені на ПК — наприклад, такі, як BlueStaks, за допомогою якого ви можете керувати власним телефоном, сидячи при цьому з комп’ютера.

Як бачите, подивитися список тих, кому сподобалась ваша публікація або навіть знову помилуватися тими фото, яким колись залишили «сердечка» ви, дуже просто. Успіхів вам у взаємодії з Instagram (всі записи про соціальної мережі дивіться тут) — і, звичайно, побільше лайків!