Більшість користувачів соціальної мережі Вконтакте не просто використовують даний сервіс як засіб листування з друзями, але і читають деякі групи, переглядають фотографії інших користувачів і т. д. Природно, одні записи можуть подобатися, а інші – ні.

Я був би не я, якби не надав вам яку-небудь теорію перш ніж ми б з вами почали щось практикувати. Тому давайте і в цей раз я трохи поумничаю)

Якщо нам вже сильно сподобалася якась фотографія або запис, то ми тиснемо на значок у вигляді сердечка під нею і ставимо, таким чином, ЛАЙК.

Деколи цих лайків набирається стільки, що деяким користувачам стає цікаво подивитися записи, які вони лайкали місяць або рік тому (дізнатися всю свою історію лайків). Така функція в соціальній мережі є, і користуватися їй дуже просто.

Та чого гріха таїти, мені й самому якось стало цікаво, що я там налайкал за всю свою історію перебування у соціальній мережі Вконтакте. Скористався я цією функцією і поринув у спогади на півгодини. Вивчав таке собі досьє на самого себе за останні кілька років. Ну да ладно, досить лити воду, давайте перейдемо до справи…

Зміст:

  • 1 Як подивитися, що лайкнув в повній версії Вконтакте
  • 2 Як подивитися, що я лайкал з мобільного додатку Вконтакте на Андроїд

Як подивитися, що лайкнув в повній версії Вконтакте

Запускаємо браузер і заходимо на свою сторінку Вконтакте. У лівому меню натискаємо на пункт «Мої Налаштування»:

На наступному етапі відразу ж у вкладці «Загальне» перевіряємо, щоб стояла пташка біля пункту «Мої Закладки». Якщо ні, то ставимо її:

Тепер в лівому меню у нас повинна була з’явитися нова ссилочка під назвою «Мої закладки». Натискаємо на неї:

У віконці, у вкладці «Зображення» можна подивитися фотографії, які ви лайкнули:

Щоб подивитися записи, які ви лайкнули Вконтакте, потрібно, відповідно, перейти в розділ «Запис»:

Все перед нами з’явилися всі записи, які ми коли-небудь лайкали в групах або на стінах користувачів.

З основною версією соціальної мережі ми розібралися, тепер давайте перейдемо до мобільному додатком.

Як подивитися, що я лайкал з мобільного додатку Вконтакте на Андроїд

Тут все ще набагато простіше. Беремо в руки свої телефони або планшети і запускаємо мобільний додаток Вконтакте.

У лівому меню знаходимо значок зірочки, який і означає пункт «Мої закладки». Натискаємо на нього. Перед нами з’являється список всіх лайкнутых нами фотографій у відповідній вкладці. Якщо ми перейдемо в розділ «Запис», то побачимо всі вподобані нам записи за весь час:

У додатку хотілося б сказати, що якщо ви хочете прибрати свій лайк з якою-небудь записи або фотографії, то достатньо просто натиснути на значок лайка ще раз під цим записом. Це якщо коротко, а взагалі про це ціла окрема стаття.

Ось і все, дорогі друзі, ми навчилися з вами дивитися всю історію поставлених вами лайків. Я сподіваюся, що матеріал був Вам корисний, тому чекаю ваших коментарів, лайків і репостов. До нових зустрічей).

А, може, і це буде Вам цікаво: