Привіт, друзі. Сьогодні ми з вами будемо дізнаватися, хто не прийняв вас у друзі, хто видалив, іншими словами, на кого ви підписані в соціальній мережі Вконтакте. Адже, як тільки ви відправляєте комусь заявку в друзі, ви автоматично стаєте передплатником даної людини. Також, якщо вас хтось видалить з друзів, ви будите висіти у нього в передплатників. Як же це все подивитися. Та дуже просто, зараз ми з вами цим займемося.

Зміст:

  • 1 Дивимося людей, на яких ви підписані
  • 2 Дивимося групи, на які ви підписані в Вк
  • 3 Як подивитися, на кого підписаний з телефону

Дивимося людей, на яких ви підписані

Заходимо на свою сторінку Вконтакте і в лівому меню натискаємо на вкладку «Друзі»:

На наступному етапі вже у правому меню клацаємо за пунктом «Заявки в друзі»:

Переходимо у вкладку «Вихідні»:

Для того, щоб вийти з передплатників у того чи іншої людини достатньо лише під його ім’ям натиснути на кнопку «Отписаться»:

Ви також можете відписатися від цієї людини, якщо перейти на його сторінку і під аватаркою натиснути на кнопочку «Ви підписані»:

Дивимося групи, на які ви підписані в Вк

Це подивитися ще простіше. Достатньо лише натиснути у верхньому меню на посилання «Групи». Щоб відписатися від однієї з них натисніть навпаки групи на меню у вигляді трьох горизонтальних пікселів і з випав списку виберіть пункт «Відписатися»:

Як подивитися, на кого підписаний з телефону

На жаль в мобільному додатку Вконтакте на Андроїд я поки що такої функції не знайшов тому досить просто через будь-який браузер телефону зайти в повну версію сайту Вконтакте і виконати все те, про що я писав в першому пункті.

А на це все, дорогі друзі, якщо що незрозуміло, запитуйте в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: