Доброго дня, шановні користувачі соціальної мережі Вконтакте, а також за сумісництвом, відвідувачі мого скромного сайту. А хотіли б ви знати, скільки людей щодня відвідують вашу сторінку в вк, з яких пристроїв вони це роблять, якої статі відвідувачі і т. д. Я думаю, що хотіли. І така можливість у нас з вами є. Ми можемо подивитися статистику своєї сторінки, але тільки, якщо вона досить популярна.

Ні, поіменно кожного відвідувача свого аккаунта в вк вам подивитися не вдасться, це занадто детальна статистика, вам ніхто не надасть, ні сам сайт вк, ні сторонні сервіси.

Зміст:

  • 1 Коли можна подивитися статистику сторінки вк
  • 2 Де дивитися статистику сторінки вк

Коли можна подивитися статистику сторінки вк

Як тільки ви наберете більше 100 передплатників, вам стане доступна функція статистики сторінки і з’явиться відповідна кнопочка.

Де дивитися статистику сторінки вк

Кнопочка статистика з’являється прямо під аватаркою, поряд з кнопкою «Редагувати», давайте спробуємо на неї натиснути:

У нас відкривається сторінка статистики, в якій нас цікавить, в основному, вкладка «Відвідуваність». На самому початку ми можемо спостерігати розділ «Унікальні відвідувачі та перегляди». Тут ми можемо спостерігати графік відвідуваності, а також точна кількість унікальних відвідувачів за день і за місяць.

Далі, трохи нижче ми можемо спостерігати стать і вік відвідувачів нашої сторінки:

Ну і також географію відвідувань, куди ж без неї. Під географією мається на увазі країни і міста, з яких заходили наші відвідувачі. Це не мається на увазі, де вони живуть. Враховуються саме заходи в конкретний момент. Адже жити ви можете в Москві, а відпочивати в Парижі і зайти звідти в вк.

І остання статистика, яка нас може зацікавити – це пристрою, з яких до вас заходили на сторінку. Природно, це можуть бути як персональні комп’ютери, так і мобільні: телефони та планшети.

Інші вкладки і статистика особливого інтересу особисто для мене не представляють, тому і розглядати її великого сенсу не має. Ну а ви при великому бажанні можете більш детально повивчати статистику, однак тільки після того, як вона стане доступна, а для цього, я ще раз повторюся, вам необхідно буде зробити свою сторінку популярною і набрати якомога більше передплатників.

А, може, і це буде Вам цікаво: