Привіт, друзі! У сьогоднішній статті ми будемо розбиратися, чи можна дзвонити в Однокласниках, скільки коштує дзвінок і які налаштування і додаткові аксесуари для цього будуть потрібні.

Сайт Однокласники був створений, щоб люди могли знаходити своїх друзів, знайомих, співробітників і спілкуватися з ними обмінюючись повідомленнями. Про те, як відправити повідомлення одному в Однокласниках, можете прочитати, перейшовши за посиланням. В даній соціальній мережі також можна подивитися фотографії інших користувачів і додавати свої, подарувати подарунок, послухати музику та інше. Але розробники на цьому не зупинилися і додали ще одну функцію для зручності користувачів. Тепер Ви можете не тільки листуватися з одним, але й подзвонити йому.

Що ж необхідно для дзвінка? Якщо у Вас комп’ютер, тоді до нього потрібно підключити колонки (або навушники) і мікрофон. А для тих, хто хоче спілкуватися з відео зв’язку – щоб Ваш співрозмовник Вас бачив, треба купити ще й веб-камеру. Якщо у Вас ноутбук, то практично всі моделі, особливо ті, які випущені недавно, вже оснащені всім необхідним – мікрофон, динаміки, веб камера. Те ж саме стосується телефонів і планшетів – у них так само є все необхідне.

Зателефонувати і поговорити з людиною Ви можете тільки в тому випадку, якщо він також знаходиться на сайті. Якщо друга немає онлайн, то він отримає повідомлення про Вашому дзвінку.

Зміст:

  • 1 Як дзвонити в Однокласниках з комп’ютера або ноутбука
    • 1.1 Спосіб 1
    • 1.2 Спосіб 2
  • 2 Як подзвонити в Однокласниках з телефону через мобільний додаток

Як дзвонити в Однокласниках з комп’ютера або ноутбука

Для того щоб зателефонувати людині в Однокласниках, потрібно, щоб він був у Вас в друзях. Стаття про те, як додати друга в Однокласниках, вже є на сайті, перейшовши за посиланням, Ви зможете її прочитати.

Ще одне питання, яке цікавить багатьох людей: платний дзвінок в Однокласниках чи ні? На даний момент, дзвінки, в тому числі і відео дзвінок, абсолютно безкоштовні, як з комп’ютера, так і з мобільного телефону.

Спосіб 1

Якщо Ви хочете подзвонити другу, то перейдіть на свою сторінку, відкрийте список друзів, знайдіть в ньому потрібну людину і наведіть курсор мишки на його аватар. Далі з випадаючого списку виберіть пункт «Подзвонити».

Для здійснення дзвінків, у Вашому браузері повинна бути встановлена актуальна версія Adobe Flash Player. Інакше з’явиться повідомлення, як на скріншоті нижче, в якому буде запропоновано її встановити.

Тому, щоб завантажити флеш плеєр для дзвінків в Однокласниках, клікніть з’явиться зображення з літерою «f» – на скріншоті показано стрілкою.

У браузері відкриється нова сторінка для скачування з Adobe Flash Player. У розділі «Додаткові програми» зніміть галочки навпроти всіх полів і натисніть «Встановити зараз».

Тепер збережіть запропонований файл, знайдіть його в папці «Завантаження» на комп’ютері і клацніть по ньому два рази лівою кнопкою мишки, щоб почати установку.

Після того, як флеш плеєр буде встановлено, телефонуйте одному. Натиснувши «Подзвонити», відкриється наступне вікно – це встановлення з’єднання. Якщо Ви хочете записати розмову, то натисніть на відповідну кнопочку.

Коли співрозмовник підніме трубку, у Вас з’явиться наступне вікно. Тут треба дати доступ до сайту камері і мікрофону. Відзначте маркером пункт «Дозволити», можете поставити галочку в полі «Запам’ятати», щоб вікно більше не з’являлося, потім натисніть кнопку «Закрити».

Якщо все налаштовано правильно, з’явиться відповідне повідомлення. Натисніть «Продовжити».

Тепер можете розмовляти з одним. Для того щоб включити відео зв’язок, натисніть на зображення відеокамери, тоді співрозмовник буде Вас бачити.

Якщо Ви не знаєте, як відповісти на дзвінок в Однокласниках, то це досить просто. Коли Вам телефонують, і Ви знаходитесь онлайн, з’явиться віконце, представлене на скріншоті. Щоб відповісти на дзвінок, натисніть на зображення з зеленої трубочкою. Якщо хочете поговорити по відеозв’язку, натисніть «Відеодзвінок». Потім дозвольте сайту доступ до мікрофону і камері, як описано вище. Кнопка «Відхилити» дозволить скинути виклик.

Спосіб 2

Не обов’язково шукати людину в списку друзів, щоб йому зателефонувати. Можете відкрити його профіль, і під аватаркою побачите кнопку «Подзвонити». Клікніть по ній. А далі робіть все, як описано в попередньому способі.

Знайти кнопку «Подзвонити» можна і відкривши діалог з потрібною людиною. Вона знаходиться поруч з його ім’ям.

Якщо Вам дзвонили, коли Вас на сайті не було, то на Вашій сторінці з’явиться нове «Оповіщення». У ньому буде показано, хто дзвонив і скільки.

Як подзвонити в Однокласниках з телефону через мобільний додаток

Якщо Ви користуєтеся мобільним додатком Однокласники, тоді, щоб подзвонити другу, відкрийте бічне меню і виберіть у ньому пункт «Друзі». Знайдіть потрібну людину і перейдіть в його профіль.

На головній сторінці профілю друга, натисніть на кнопочку із зображенням трьох вертикальних точок в правому верхньому кутку аватарки.

Відкриється невелике меню, виберіть в ньому пункт «Подзвонити».

Якщо не хочете заходити на сторінку до одного, то можете в бічному меню вибрати пункт «Повідомлення».

Знайдіть потрібну людину і навпаки діалогу з ним натисніть на три вертикальні точки.

Також відкриється додаткове меню, виберіть в ньому «Подзвонити».

Потім почнеться з’єднання з співрозмовником. Коли людина відповість на дзвінок, буде показуватися вгорі тривалість розмови. Щоб включити відеозв’язок, натисніть на зображення веб-камери в правому нижньому куті. Перекреслений мікрофон зліва дозволить відключити звук – співрозмовник не буде Вас чути.

Щоб відповісти на вхідний дзвінок в Однокласниках з телефону, потрібно, щоб Ви були на сайті. Коли Вам дзвонитимуть, з’явиться зображення з аватарки співрозмовника – натисніть кнопку «Відповісти». Кнопка «Відхилити» скине виклик.

Сподіваюся, у Вас все вийшло, і тепер Ви чуєте, а може навіть, і бачите свого співрозмовника. Якщо є питання, пишіть їх в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: