Не так давно ми з вами розглянули процес створення бесіди в соціальній мережі Вконтакте. Сьогодні ж будемо розбиратися з видаленням даної бесіди

Відразу хочу сказати, що Вконтакте немає такої функції або кнопки, як «видалити бесіду». Отже, щоб від неї позбутися, нам потрібно знайти саму розмову, видалити всіх співрозмовників, а потім вийти з неї і видалити сам діалог. Я думаю, порядок дій зрозумілий і ми можемо переходити до практики.

Зміст:

  • 1 Як знайти потрібну розмову Вконтакте
  • 2 Як залишити бесіду Вконтакте
  • 3 Як видалити учасника бесіди

Як знайти потрібну розмову Вконтакте

Якщо це якась нещодавня розмова, то ви, напевно, відразу знайдете її у себе в діалогах. Тому запускаємо свою сторінку, у лівому меню натискаємо на пункт меню «Повідомлення»:

Знаходимо бесіду і натискаємо на неї. Ви, звичайно ж, можете відразу видалити цей діалог, натиснувши на хрестик у правому куті бесіди, але я б все-таки повністю виконав всю процедуру. Ну да ладно, вистачить відволікатися, заходимо в розмову:

Якщо ви не можете знайти в списку діалогів бесіду, яку хочете видалити, то доведеться скористатися спеціальною посиланням, яка довантажити вам список ваших бесід. Уявляю її вашій увазі:

https://vk.com/im?peers=c2_c3_c4_c5_c6_c7_c8_c9_c10_c11_c12_c13_c14_c15_c16_c17_c18_c19_c20_c21_c22_c23_c24_c25

c2_c3_c4 – це номери бесід. Якщо перейти по посиланню вище, то у вас довантажити 25 бесід. Якщо ви брали участь у більшій кількості бесід, то просто продовжіть список посиланням, щоб подгрузилось більше бесід.

Я, наприклад, забив в браузер, щоб мені вибилося 11 бесід:

Вони всі подгрузились у мене в правому меню. Мені потрібна «Нова бесіда», саме на неї я і натискаю:

Як покинути бесіду Вконтакте

Отже, ми з вами знайшли потрібну розмову Вконтакте. Для того щоб її покинути, натискаємо на меню у вигляді трьох горизонтальних пікселів і з випавшого меню вибираємо пункт «Покинути бесіду».

Однак перш ніж це зробити, я рекомендую почистити історію повідомлень. Якщо уважно подивитися на скріншот нижче, то пункт очищення історії повідомлень знаходиться в цьому ж випадаючому меню трохи вище пункту «Покинути бесіду».

Також слід зазначити, що в покинуту бесіду все ще можна повернутися. Докладно про те, як це зробити, написано в статті, як повернутися в бесіду в Вк.

Система у нас ще раз на всякий випадок перепитає, чи справді ми хочемо вийти з цієї бесіди і ми погодимося:

Як видалити учасника бесіди

Якщо ви не просто хочете очистити історію повідомлень бесіди і вийти з неї, але і видалити всіх учасників з неї, то, в такому разі, клікаєм вгорі бесіди на кількість учасників:

У нас підвантажується список всіх учасників. Для того щоб видалити кого-небудь з них досить натиснути на хрестик біля прізвища, який так і називається «Виключити з бесіди».

Видаляти всіх учасників може тільки творець бесіди, я думаю, це зрозуміло. Творця бесіди іншим учасникам видаляти не можна.

Ну, ось і все, після того, як ви почистили всю бесіду і видалили учасників, можна видалити і сам діалог, якщо хочете. Як це робиться, я описував в першому пункті статті. Досить просто зайти в «Повідомлення» і натиснути на хрестик праворуч від потрібного діалогу.

А, може, і це буде Вам цікаво: