Як поміняти ім’я користувача Инстаграме

Доброго часу доби, друзі! Сьогодні ми з Вами будемо розбиратися, як змінити ім’я і нік в соціальній мережі Instagram з мобільного додатку на телефоні і використовуючи комп’ютер.

Ім’я користувача – це різні поняття, які краще не плутати. Ім’я – це те, як Ви себе називаєте. Наприклад, Ваші ім’я і прізвище, або назву компанії. Написати Ви його можете на будь-якій мові, і воно відображається на Вашій сторінці.

Ім’я користувача чи нік – це те, що буде написано в посиланні на Вашу сторінку, і воно індексується пошуковою системою. Тобто, якщо Ви працюєте репетитором з англійської, можна придумати нік начебто urokiangliskogo_moskva. Тепер, якщо у пошуку осіб набере «уроки англійської в Москві», в результатах він може отримати посилання на Ваш профіль в Instagram. Писати нік можна лише англійськими літерами, дозволяється також використовувати деякі знаки: підкреслення, точку та інші.

Для тих, хто використовує Instagram не в комерційних цілях, можна придумати просто цікавий нік, щоб зацікавити інших користувачів і збільшити кількість передплатників, і щоб друзям було зрозуміло, що це Ви. Краще не вибирати ніки love1111, ann1996 і подібні. Цифри в кінці виглядають не дуже цікаво – проявіть фантазію.

Зміст:

  • 1 Як поміняти ім’я в Инстаграме з телефону
  • 2 Як змінити ім’я в Инстаграме з комп’ютера
  • 3 Як змінити ім’я користувача в Instagram

Як поміняти ім’я в Инстаграме з телефону

Отже, щоб поміняти ім’я свого профілю в Instagram, зайдіть в мобільний додаток і клікніть на зображення чоловічка в правому нижньому куті, щоб перейти на свою сторінку.

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Ще раз звертаю увагу, що ім’я відображається під Вашою аватаркою. Тепер натискайте кнопочку «Редагувати профіль».

Як поміняти імя користувача Инстаграме

У перше поле, навпаки зображення бейджика, введіть нове ім’я. Писати можна на будь-якій мові, використовуючи різні символи і смайли. Потім натисніть на синю пташку в правому верхньому куті, щоб зберегти зміни.

Якщо Вам цікаво, як додати смайлик в Instagram, прочитайте статтю, перейшовши за посиланням.

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Ім’я змінено.

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Як змінити ім’я в Инстаграме з комп’ютера

Щоб змінити ім’я свого профілю комп’ютера, відкрийте браузер, знайдіть через пошуковик соціальну мережу Instagram і перейдіть на сторінку свого профілю. Нам потрібно, щоб відкрилася саме головна сторінка профілю, як показано на скріншоті внизу, якщо у Вас не так, натисніть на зображення сірого чоловічка в правому верхньому куті.

Ім’я відображається праворуч від аватарки і виділено жирним. Оскільки ми його змінюємо, натисніть кнопку «Редагувати профіль».

Як поміняти імя користувача Инстаграме

В поле «Ім’я» введіть нове ім’я.

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Тепер перегорніть сторінку вниз і натисніть на кнопочку «Відправити».

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Ім’я профілю буде змінено.

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Як змінити ім’я користувача в Instagram

Ім’я користувача або нік змінюється за тим же принципом, як описано в перших двох пунктах, тільки міняти текст потрібно в іншому полі.

У мобільному додаток Instagram, Ваш нік показаний в поле зверху. Щоб його поміняти, натискаємо «Редагувати профіль».

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Тут потрібно змінювати текст у другому полі, де зображений сірий чоловічок. Потім натисніть на синю пташку вгорі праворуч. Якщо Ви виберіть нік, який вже існує, то з’явиться відповідне спливаюче повідомлення і його доведеться змінити.

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Я дописала одну букву до ніку свого профілю, і тепер він у мене виглядає наступним чином.

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Якщо зайти в Instagram з комп’ютера через браузер, то ви побачите, що ім’я користувача написано два рази: в адресному рядку (https://www.instagram.com/anyta_abramova/) і вгорі опису профілю (anyta_abramova).

Для його зміни, відкрийте свою головну сторінку і натисніть «Редагувати профіль». Далі міняйте текст в поле «Ім’я користувача» і натисніть «Відправити». Якщо таке ім’я користувача вже існує, то під кнопочкою «Відправити» з’явиться червона напис – придумайте щось інше.

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Якщо вибраного Вами ніка ще немає в Instagram, тоді буде напис зеленого кольору «Профіль збережений».

Як поміняти імя користувача Инстаграме

Як бачите, нічого складного в зміні імені і ніка в Инстаграме немає. Вибирайте відповідні і цікаві назви, за якими Вас змогли б знайти клієнти і дізнатися друзі.

А, може, і це буде Вам цікаво: За допомогу сайту https://ultragenerator.com/nickname/ генератору ніків, можна змінити свій нікнейм в випадковому порядку