Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні ми поговоримо про зміну своїх даних у соціальній мережі Вконтакте. У нашому конкретному випадку мова піде про ім’я та прізвище.

Для чого це може знадобитися? Ну, в основному, зміна прізвища може знадобитися, якщо дівчина вийшла заміж і взяла прізвище чоловіка. Навіщо міняти ім’я, ось це для мене було завжди не особливо зрозуміло. Є припущення, що ім’я люди хочуть поміняти, щоб їх ніхто не розсекретив) В деяких випадках, є просте пустощі, коли хлопці просто хочуть замість імені вставити якісь свої клички і т. д. Чому просто для цього всього пустощів не завести окрему сторінку – не зрозуміло. Ну да ладно, це все не моя справа. Моє завдання – пояснити вам, як це все міняється, і в яких випадках ви можете уникнути модерації. Так, так, просто так змінити ім’я і прізвище в Вк, може не вийде. Тому що в більшості випадків, такі заміни перевіряє модератор, а він – жива людина, чи мало, що йому може стукнути в голову.

Зміст:

  • 1 Міняємо ім’я і прізвище в повній версії Вконтакте
  • 2 Як змінити ім’я на Англійське Вконтакте
  • 3 Міняємо ім’я і прізвище в мобільному додатку Вконтакте для Android

Міняємо ім’я і прізвище в повній версії Вконтакте

І так, заходимо до себе в аккаунт Вконтакте і під аватаркою натискаємо на посилання «Редагувати сторінку»:

У нас відкривається віконце, де у вкладці «Основне» ми одразу ж можемо спостерігати поля для введення імені та прізвища, і тут же, ми можемо стерти старе ім’я або прізвище та ввести нові дані:

Міняємо ім’я і читаємо підказку, в якій нам пишуть, що ім’я та прізвище повинні бути справжніми і написаними російськими буквами:

В моєму випадку вийшло змінити ім’я без перевірки адміністратора. Вийшло це через те, що я вніс незначні корективи, і поміняв Аня на Анна. Не виключено, що якщо ви будете міняти імена в подібному стилі, наприклад Іра на Ірино, ви уникнете перевірки адміністрації.

Відразу ж я пробую міняти Ганна на Анетта, і мене тут же відправляють на модерацію.

Якщо ваша заявка буде відхилена адміністратором, то спробуйте надати свою фотографію поряд з документом, що засвідчує вашу особу, щоб довести, що це ім’я дійсно ваша.

Як змінити ім’я на Англійське Вконтакте

Тут мається на увазі, що ваше ім’я має бути написано латинськими літерами. Оскільки у вимогах соціальної мережі написано, що імена повинні бути написані російськими літерами, зі зміною імені можуть бути проблеми. Однак ви спробуйте пояснити модератору, навіщо вам це потрібно. Наприклад, напишіть, що влаштувалися в іноземну компанію і хочете листуватися з колегами, а ім’я та прізвище ваші там написані латинськими літерами.

Міняємо ім’я і прізвище в мобільному додатку Вконтакте для Android

Запускаємо програму і відразу ж в лівому меню шукаємо значок шестерінки, що означає «Налаштування»:

Відразу ж вгорі натискаємо на посилання «РЕДАГУВАТИ СТОРІНКУ»:

Міняємо ім’я та прізвище у відкритому нам вікні в самому верху і тиснемо на пташку в правому верхньому кутку:

Все, отримуєте точно таке ж повідомлення про проходження модерації, і чекаєте позитивну відповідь.

А, може, і це буде Вам цікаво: