Привіт, друзі! У попередніх статтях я розповідала, як зробити статус в Однокласниках на своїй сторінці, і як видалити статус в Однокласниках, щоб замітка більше не була закріплена на Вашій стіні.

Зараз ми розберемося, як можна відредагувати замітку, яка стоїть в статусі. Тобто, не потрібно буде її повністю видаляти, а можна просто трохи підкоригувати або повністю змінити весь текст.

Якщо ж Вас цікавить питання зміни не замітки, яка стоїть в статусі на Вашій сторінці, а Ви хочете змінити статус, в сенсі сімейний стан, тоді прочитайте статтю, як поставити сімейне становище в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Змінити статус в Однокласниках на своїй сторінці
  • 2 Як змінити статус в Однокласниках мобільна версія
  • 3 Як в Однокласниках поміняти статус з телефону

Змінити статус в Однокласниках на своїй сторінці

Якщо Ви користуєтеся Однокласниками на комп’ютері, тоді відкривайте браузер і заходите у свій профіль. Поле зі статусом відображається на головній сторінці під Вашим ім’ям і пунктами меню. Щоб відредагувати статус, клікніть по тексту мишкою.

Після цього замітка, яка стоїть в статусі, відкриється в додатковому вікні. Вгорі праворуч є маленька стрілка, що вказує вниз – клацніть по ній. Потім з випавшого меню виберіть пункт «Редагувати».

Дописуємо або видаляємо непотрібний текст, можете також додати музику, фото та інше, потім натисніть «Зберегти».

Змінений статус буде опублікований на Вашій сторінці.

Як змінити статус в Однокласниках мобільна версія

Якщо Ви заходите в Однокласники через браузер в телефоні або планшеті, використовуючи мобільну версію сайту в адресному рядку замість ok.ru буде m.ok.ru змінити статус можна наступним чином. Відкрийте бічне меню і клацніть по головному фото свого профілю.

Замітка, яка стоїть у Вас в статусі, відображається зверху аватарки Вашої сторінки. Щоб змінити її зміст, клікніть по ній.

Після того, як вона відкриється на новій сторінці, натисніть або за текстом, або натисніть на зображення олівця.

Відкриється віконце, в якому можна відредагувати замітку. Напишіть текст і натисніть на кнопку «Зберегти».

Статус на Вашій сторінці буде змінено.

Як в Однокласниках поміняти статус з телефону

Якщо Ви завантажили мобільний додаток Однокласники і заходите через нього з телефону або планшета в цю соціальну мережу, тоді відкрийте бічне меню і клацніть по своєму імені. Відкриється головна сторінка Вашого профілю. Під аватаркою і пунктами меню знаходиться світло руда область з заміткою, яка додана статус. Щоб її змінити, клікніть по тексту замітки.

Після того, як запис відкриється в новому вікні, натисніть на зображення олівця.

Тепер можете змінити текст примітки. Потім натисніть на стрілку в правому верхньому куті, щоб її опублікувати.

Таким чином, Ви зміните статус на своїй сторінці телефону, використовуючи мобільний додаток.

На цьому в принципі все! Основні моменти ми розглянули. Тепер, Ви знаєте, як змінити статус в Однокласниках з комп’ютера, використовуючи мобільну версію сайту або через мобільний додаток.

А, може, і це буде Вам цікаво: