Досить специфічна тема, але для Росії, думаю, буде досить актуальна. Скажімо, ви встановили Windows Enterprise, активували її креком і спокійно використовували її деякий час: встановлювали програми, налаштовували під себе і т. д. Але в один прекрасний момент, ви розумієте, що ви хочете перейти на ліцензію, і ось тут постає дилема, так як версія Enterpise коштує не малих грошей, а для домашнього використання вистачить Proffessional або навіть Core версії. Але тут постає питання про активації і використання ключа, так як проста зміна ключа для зниження випуску не прокотить. Тому є два варіанти: повністю перевстановити систему або пробувати знизити випуск операційної системи за допомогою цієї інструкції. Отже, що нам для цього знадобиться:

1) Всі подальші дії можуть призвести вашу операційну систему непридатним, тому рекомендую зробити образ системи будь-якою зручною програмою, наприклад, Acronis True Image.

2) Якщо ви вже підготувалися, то відкриваємо реєстр. Для цього тиснемо Win+R і вводимо regedit.

3) Йдемо в наступну гілку:

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersion

І тут бачимо наступні параметри:

4) Нас цікавлять наступні параметри:

EditionID
ProductName

І щоб знизити випуск операційної системи, нам потрібно їх змінити.

Для Windows 8.1 Enterprise стандартні значення як на скріншоті:

EditionID = Enterprise
ProductName = Windows 8.1 Enterprise

Якщо ми хочемо знизити до Windows 8.1 Proffessional, то міняємо значення параметрів такі:

EditionID = Professional
ProductName = Windows 8.1 Pro

Якщо ж ми хочемо знизити до Windows 8.1 Core (відповідно Proffessional теж можна знизити до версії Base):

EditionID = Core
ProductName = Windows 8.1

Я поміняю для підготовки до установки pro версії.

3) Далі потрібно при включеній операційній системі вставити диск або змонтувати образ інсталяційного диска Windows 8.1 потрібного вам випуску. І при виборі методу установки, вибрати «Зберегти параметри Windows, особисті файли та програми».

5) Інсталятор Windows «обновить» вашу систему до потрібної вам редакції, і ви зможете спокійно активувати ваш ліцензійний ключ.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru