Кожен стикався зі сторінками Вконтакте, у яких справа після імені та прізвища розташована галочка, але не всі знають, що вона означає і як її можна отримати. Галочками відзначені сторінки знаменитих і популярних користувачів, які відомі насамперед у реальному світі за певними заслугами. Вконтакте створюється багато фейкових сторінок, які намагаються видати себе за яку-небудь знаменитість для більш швидкого збільшення кількості друзів або для того, щоб скомпрометувати популярну особистість нецензурними і некоректними висловлюваннями. Насправді причин для створення таких сторінок маса, а як же бути знаменитим людям, щоб не загубитися серед подібних фейкових акаунтів?
Для цього адміністрація ввела процес верифікації сторінок, щоб бажаючі змогли підтвердити свою сторінку і показати, що вони реальні люди, а не чергова пародія. Галочка є символом автентичності запису, сторінка стає офіційною.

Як поставити галочку поруч з ім’ям Вконтакте

Для проходження верифікації сторінки та отримання заповітної офіційної галочки ви повинні виконати ряд вимог, які підготували для вас люди з адміністрації Вконтакте. Ви повинні бути знаменитим і відомим, під ці параметри підходить:

  • наявність публікації у Вікіпедії
  • висока цитування в ЗМІ
  • популярність на різних інтернет майданчиків

Ваше ім’я на слуху? Ви знаменитий артист? Я глибоко сумніваюся, що який-небудь артист добереться до цієї сторінки на просторах інтернету, але, припустимо, під один з трьох вищеописаних пунктів ви підходите. На цьому список вимог не закінчується. Ви повинні стежити за своєю сторінкою, а саме:

  • боротися зі спамом і не допускати поширення небажаних коментар і, відповідно, не писати всяку нісенітницю самому.
  • відвідувати свою сторінку, хоча б раз в тиждень — два, вообщем побільше активності
  • заповнити дані про себе і викласти свої фото на огляд публіки
  • число передплатників повинно бути більше числа друзів. Чомусь багато друзів не вітається.

І все ж дотримання всіх правил анітрохи не гарантує, що вийде легко отримати галочку поруч з ім’ям, тому що в справу втручається людський фактор. Адміністрація Вконтакте може просто відмовити вам, якщо вважатиме за потрібне. Якщо вам хочеться виділити свою сторінку серед сірої маси акаунтів, то можна зробити собі зелену галочку.

Як поставити зелену галочку Вконтакте

Зрозуміло, що це не повноцінне рішення проблеми, однак з адміністрацією не посперечаєшся і тому можна додати до себе на сторінку зелену галочку. Зробити це дуже просто. Копіюємо наступний код у статус:

✔

і на виході отримуємо в статусі галочку. Якщо галочка не відображається відразу — оновіть сторінку.

Популярні люди вконтакте

Вконтакте є чудова група Live, один з розділів якої містить список усіх верифікованих сторінок.

Підпишіться на оновлення цієї спільноти, ви завжди будете в курсі появи нових популярних груп і людей, які вирішили зареєструватися Вконтакте і підтвердити реальність своєї особистості або бренду.
Так, так, отримання галочки Вконтакте можливо і для спільноти, але це вже інша історія. На цій ноті я мабуть закінчу, і так вийшло багато води, головне щоб читати було цікаво. Спасибі за увагу!