Як поставити лайк навпаки коментаря в Instagram

Привіт, друзі! Соціальна мережа Instagram дуже популярна серед користувачів, хоча не схожа, наприклад, на Вконтакте і Facebook. Розробники зробили упор на фотографії і не прогадали. Мільйони людей запрошую сюди свої фото щодня. Простий і зрозумілий інтерфейс, пара десяток функцій і, в принципі, все…

Але ні! Розробники йдуть в ногу з часом, і регулярно випускають оновлення для соцмережі, кожен раз додаючи щось нове.

Восени 2016 року у користувачів з’явилася можливість створювати свою Історію в Інста і ділитися зі своїми передплатниками. Статтю на цю тему Ви можете прочитати за посиланням: як створити історію в Инстаграме. А якщо Ви захочете додати фото в Історію в Instagram, то така можливість у Вас є.

Також Ви можете зберігати різні публікації інших користувачів у своєму профілі, і зберігати в чернетках неопубліковані пости.

У цій статті ми поговоримо про ще одну новинку, яка з’явилася в кінці 2016 року – лайк до коментарям. На даний момент, поставити гавкіт біля коментаря можуть ті, хто заходить в Instagram через мобільний додаток з пристрою на Android і iOS.

Складного тут нічого немає. Зайдіть в Instagram через програму, відкрийте потрібне фото і натисніть під ним на хмарка, щоб відкрити список з коментарями.

Як поставити лайк навпаки коментаря в Instagram

Тепер знайдіть коментар, який Вам подобається, і поставте навпроти нього лайк, натиснувши на сердечко.

Як поставити лайк навпаки коментаря в Instagram

Користувач, коментар якого Ви лайкнули, побачить на своїй сторінці відповідне сповіщення.

Як поставити лайк навпаки коментаря в Instagram

Як я вже зазначила вище, поставити лайк можна лише через встановлений додаток Instagram. Якщо Ви заходите в свій профіль з комп’ютера через браузер, то оцінити цікавий коментар у Вас не вийде – біля нього не буде потрібної кнопочки із зображенням сердечка. Але, будемо сподіватися, така можливість скоро з’явиться.

Як поставити лайк навпаки коментаря в Instagram

На цьому все! Ставте лайки під цікавими коментарями. А ми будемо чекати нових оновлень Инстаграма, і Вам обов’язково про них розповімо.

А, може, і це буде Вам цікаво: