Привіт, друзі! У соціальній мережі Вконтакте зареєстровано багато користувачів, і, звичайно, серед них дуже багато Ваших знайомих, друзів, однокласників, родичів, колег. Ми вже писали про те: як знайти людину за фото в вк, і як знайти людину по прізвищу Вконтакте.

Ясна річ, що шукати людей набагато простіше, якщо вони пишуть про себе більш-менш правдиву інформацію. Так от, якщо Ви хочете, щоб Вас теж можна було легко знайти, потрібно вказати в своєму профілі якомога більше даних.

І зараз ми розберемося, як заповнити Вконтакте поле «Освіта» та вказати компанії або підприємства, в яких Ви працювали/працюєте.

Зміст:

  • 1 Як вибрати школу в вк
  • 2 Як вибрати інститут в вк
  • 3 вказати місце роботи в вк

Як вибрати школу в вк

Спочатку потрібно зайти на сторінку редагування даних. Зайдіть в свій аккаунт Вконтакте, натисніть по стрілочці, біля мініатюри сторінок в правому верхньому куті, і виберіть з випадаючого списку «Редагувати». Чи можна відразу натиснути на кнопочку «Редагувати» під аватаркою.

Далі перейдіть на вкладку «Освіта» в списку праворуч.

Щоб вказати школу, в якій Ви навчаєтеся чи навчалися, клікаєм по вкладці «Середнє і додаткова освіта». На цій же вкладці вибирається також навчальний заклад, в якому Ви отримали середню освіту: коледж, технікум та інше.

Заповнюйте запропоновані поля. Якщо Ви не знайшли свою школу в списку, то написати номер в це поле у Вас не вийде. Школу можна вибрати з випадаючого списку, а також додавати до нього може тільки адміністрація сайту Вконтакте.

Якщо Ви змінювали школи, тоді заповнюйте поля та натисніть «Додати ще один навчальний заклад». Коли всі вкажіть, натисніть кнопку «Зберегти», щоб зміни були збережені.

Як вибрати інститут в вк

Для того щоб вказати навчальний заклад, в якому Ви отримали вищу освіту, перейдіть на вкладку «Вища освіта». Далі заповніть всі запропоновані поля.

Якщо Ви навчалися на бакалавра в одному інституті, а магістратуру закінчували в іншому, тоді спочатку вкажіть перший інститут, потім натисніть кнопку «Додати освіту» і заповніть дані про другий інститут.

Не забудьте зберегти внесені зміни.

Як вказати місце роботи в вк

Тепер давайте заповнимо місце роботи. Для цього перейдіть у правому меню вкладку «Кар’єра».

Вписуйте назва компанії, місто, посаду, року, коли Ви там працювали. Так само, як і в попередніх пунктах, якщо Ви працювали в різних місцях, тоді натискайте кнопку «Додати ще одне місце роботи» і заповніть поля даних.

Збережіть внесені зміни.

На цьому все. Тепер на Вашій сторінці достатньо інформації, щоб Ваші колеги, однокласники і одногрупники могли без проблем знайти Вас.

А, може, і це буде Вам цікаво: