Як поставити пароль на архів Winrar?

Як поставити пароль на архів Winrar?
Якщо ваш архів може потрапити в небажані руки, то краще всього поставити на нього пароль. Це убезпечить його і зробить доступ до нього конфіденційним. До речі, пароль архіву Winrar не так вже й легко зламати, хоч в інтернеті дуже часто пишуть протилежне.

Не будемо детально розглядати процес створення самого створення архіву, адже про це ми вже писали в одній з статей, яку можна прочитати тут. Після того як у вас з’явиться вікно з настройками параметрів архіву, натисніть кнопку “Set password…” (Встановити пароль).

Як поставити пароль на архів Winrar?
Далі відкриється ще одне діалогове вікно, в якому вам необхідно в першу рядок ввести придуманий пароль, а в другу повторити його enter для підтвердження.

Як поставити пароль на архів Winrar?
До підбору поставтеся серйозно, адже це головна запорука безпеки ваших даних. Якщо ви не можете придумати самостійно надійний пароль, то зверніться до спеціальних онлайн-сервісів, які за частки секунд згенерує вам простий і надійний пароль. Не переживайте, більшість таких сервісів абсолютно безкоштовні. Так, і не забудьте зберегти пароль або запишіть на листок.

Після того, як ви двічі введете пароль, натисніть кнопку “ОК“. Діалогове вікно закриється, і ви знову повернетеся до налаштувань архіву.

Як поставити пароль на архів Winrar?
Щоб переконається, що ви зробили все правильно – відкрийте створений вами архів через програму-архіватор Winrar. далі натисніть на кнопку Extract To” (Витягти), виберіть шлях куди будуть разархивированны файли з архіву. Потім з’явиться невелике діалогове віконце в яку необхідно ввести пароль, встановлений раніше. Якщо цього не зробити – файли не зможуть бути витягнуті з архіву.

Як поставити пароль на архів Winrar?

На цьому все. Тепер ви можете не тільки створювати архіви в програмі-архіваторі Winrar, але і встановлювати на них пароль.