Як поставити пароль на Windows 8?

Поставити пароль на Windows 8 можна при установці операційної системи. Але, як правило, більшість користувачів цей крок просто пропускають, залишаючи поле незаповненим. В принципі, логічне рішення, враховуючи, що ви завжди можете встановити пароль на Windows 8 в будь-який зручний час. І робиться це буквально за 1-2 хвилини.

Як встановити пароль на комп’ютер Windows 8?

Установка пароля на комп’ютер Windows 8 здійснюється дуже просто:

 • Відкриваємо спливаючу панель на робочому столі (для цього потрібно навести на неї курсор) і заходимо в «Параметри».Як поставити пароль на Windows 8?
 • Далі вибираємо пункт «Зміна параметрів».Як поставити пароль на Windows 8?
 • Відкриється нове віконце – переходимо в розділ «Користувачі» (він ще може називатися «Облікові записи»), знаходимо праворуч кнопку «Створення пароля» і натискаємо на неї.Як поставити пароль на Windows 8?
 • Потім вводимо будь-яку комбінацію двічі (щоб не помилитися) і підказку. Бажано сформулювати її так, щоб ви завжди зрозуміли, про що йдеться. Навіть якщо давно не користувалися ПК.Як поставити пароль на Windows 8?
 • Натискаємо «Далі».
 • Ось так просто створити пароль на Windows 8. Даний спосіб актуальний для всіх комп’ютерів і ноутбуків, що працюють під управлінням «вісімки».

  До речі, якщо вам раптом знадобиться змінити пароль на Windows 8, то це робиться майже так само.

  Читайте також: Що робити, якщо не працює звук на ноутбуці Windows 8?

  Як змінити пароль на Windows 8?

  Якщо ви захочете поміняти на іншу комбінацію, тоді:

 • Виконайте перші два пункти з описаної вище інструкції. Тобто, зайдіть в «Настройки», а потім відкрийте пункт «Зміна параметрів».
 • Знову перейдіть в розділ «Користувачі».
 • Тепер тут замість кнопки «Створення» буде інша – «Змінити». Натисніть її, введіть нову комбінацію і збережіть зміни.
 • Як поставити пароль на Windows 8?

  Ось таким чином можна змінити пароль на Windows 8.

  Корисно знати: Як вимкнути автоматичне оновлення Windows 8?

  Навіщо потрібна установка пароля на Віндовс 8?

  Створення пароля на Віндовс 8 потрібно з різних причин. Найчастіше це необхідно, щоб обмежити доступ до ПК. Або іншим членам сім’ї, якщо одним комп’ютером користується відразу кілька людей. Хоча в останньому випадку краще створити різні облікові записи, а потім поставити пароль для кожної з них.

  Також досить часто люди ходять на роботу зі своїм особистим ноутбуком. Оскільки протягом дня можна по декілька разів відходити від нього (на п’ятихвилинку або обід), то бажано обмежити доступ стороннім. У такому разі достатньо встановити пароль на ноутбук Windows 8 – і проблема буде вирішена.

  Це теж цікаво: Як видалити пароль при вході в Windows 8?

  Насправді подібних причин багато. Але у всіх одна мета – забезпечити захист даних і обмежити доступ іншим людям.

  До речі, врахуйте, що вам доведеться вводити цю комбінацію кожного разу при вході в систему. Іноді це дратує. Особливо, якщо ви часто вмикаєте й вимикаєте ноутбук або ПК.

  На цьому все. Тепер ви в курсі, як встановити пароль при вході в Windows 8, і легко зможете зробити це самі. Тому, якщо раптом виникне така необхідність – витратьте 2 хвилини часу, придумайте надійну комбінацію і обмежте доступ до свого ноутбука або комп’ютера.