Здрастуйте, дорогі читачі! Ви, напевно, бачили в статусах у своїх друзів у соціальній мережі Вконтакте красиві сердечка різних кольорів і, саме тому, зацікавилися моєю статтею. Хочете собі такі ж? Якщо так, тоді давайте розбиратися, як це можна зробити. Розглянемо, як це робиться на стаціонарному комп’ютері, а також н смартфоні або планшеті.

Зміст:

  • 1 Ставимо сердечко в статус на комп’ютері
  • 2 Коди сердечок Вконтакте
  • 3 Таблиця символів
  • 4 Як поставити сердечко вконтакте статус мобільному додатку

Ставимо сердечко в статус на комп’ютері

Відкриваємо браузер і заходимо на свою сторінку. Відразу під ім’ям і прізвищем знаходимо сіреньку, ледь помітну посилання «змінити статус». Натискаємо на неї:

У нас відкривається віконце, в якому вже можна писати свій статус. Залишилося тільки дізнатися, як туди сердечко вставити.

І так, для того щоб в статусі поставити сердечко червоне, достатньо просто написати там <3 і натиснути кнопку «Зберегти»:

Подивимося, що у нас вийшло:

Як бачимо, ми дуже швидко досягли потрібного нам результату.

Коди сердечок Вконтакте

Крім червоного, ми можемо поставити й інше кольорове сердечко. Для того щоб це зробити, ми повинні лише знати код кожного з сердечок. Я наводжу нижче:

&#128150; &#128154; &#128149; &#128155; &#128153; &#128152; &#128140; &#128158; &#128157;

Ось, що у нас виходить, якщо вставити кілька кодів таких смайлів:

Таблиця символів

Крім описаного мною вище способу ми також можемо скористатися таблицею символів, яка вже вбудована в операційну систему Windows. Крім смайликів, там є купа інших значків, так що, можливо, коли-небудь знадобиться описаний мною спосіб.

Покажу на прикладі Windows 7. Натискаємо «Пуск – Всі програми – Стандартні – Службові» і знаходимо тут пункт «Таблиця символів».

Тепер гортаємо цю табличку вниз до тих пір, поки не знайдемо сердечко або будь-який інший символ.

Клікніть по символу два рази лівою кнопкою миші, щоб він потрапив в рядок «Для копіювання» і натисніть на кнопку «Копіювати». Таким чином, символ потрапив у буфер обміну і нам просто його необхідно вставити в поле статусу за допомогою сполучення клавіш Ctrl+V. Точно так само, як ми це робили в першому розділі нашої статті з червоним сердечком.

Як поставити сердечко вконтакте статус мобільному додатку

І так, якщо ви заходите в соціальну мережу з мобільного телефону або планшета, то можете і не заходити, щоб вставляти сердечка. Для цього можна скористатися звичайним мобільним додатком.

Запускаємо додаток і під аватаркою знаходимо посилання «Змінити статус» і тиснемо по ній:

У нас відкривається невелике віконце, в яке ми можемо ввести код бажаного нам сердечка і натиснути на кнопку «Зберегти».

Як бачите, дорогі друзі, нічого страшного в тому, щоб вставляти в статус вконтакте різні сердечка немає, достатньо просто знати необхідний код і все.

А, може, і це буде Вам цікаво: