Як поставити скін в Agar.io

Незважаючи на свою простоту, гра Agar.io дає можливість гравцям індивідуалізувати та урізноманітнити процес гри. Основним способом індивідуалізувати гру — це поставити скін Agar.io кульки, яким управляє гравець.

Як поставити скін в Agar.io

Змінити колір і розмальовку можна двома способами: вибрати скін запропонований розробниками гри або створити свій скін картинки з допомогою додаткового розширення. Інформація щодо розширення можливостей в грі «Чіти і моди на Agar.io«.

Як зробити картинку кулі з допомогою ніка

При виборі нікнейму для входу в додаток у гравця Агарио є можливість вибрати ім’я, яке автоматично застосує скін для кулі відповідний імені. Список ніків прив’язаних до певного скину не оголошували розробниками і є прихованою частиною гри. Але на просторах інтернету хитрі і цікаві гравці вже склали величезний список з ніками і скінами Agar.io при введенні, яких гравець отримує тематично пофарбований шар.

На даний момент інтернет має таким вибором нікнеймів Agar.io викликають унікальне оформлення кулі:

2ch.hk, 4chan, 8ch, 9gag, Argentina, Australia, Austria, ayy lmao, Bait, Bangladesh, Belgium, Bosnia, Botswana, Brazil, Bulgaria, Byzantium, Cambodia, Canada, Chile, China, CIA, Confederate, Croatia, Denmark, Doge, ea, Earth, Estonia, European Union, German Empire, Germany, Greece, Hitler, Hong Kong, Hungary, Imperial Japan, India, Indiana, Indonesia, Iran, Iraq, Ireland, facepunch, Italy, Jamaica, Japan, KC, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Maldivas, Mars,

Matriarchy, Mexico, Moon, NASA, Nazi, Netherlands, Nigeria, North Korea, Norway, Origin, Pakistan, Patriarchy, Peru, ewdiepie, Piccolo, Pokerface, Poland, Portugal, Prodota, Prussia, Qing Династія, Quebec, Reddit, Romania, Russia, Sanik, Satanist, Scotland, Sealand, Sir, Steam, Feminism, Finland, Stussy, Sweden, Switzerland, Taiwan, Texas, Thailand, Tsarist Russia, Tumblr, Turkey, Ukraine, United Kingdom, USA, USSR, Vinesauce, Wojak, Yaranaika, france, French Kingdom, IRS, Facebook, Receita Federal, 8.

Всі ніки доступні з ілюстраціями тут.

Гра Agar.io зрозуміє введення нікнейму будь-яким способом, це означає, що можуть бути використані як великі, так і малі літери.

Установка власного скіна для кулі Agar.io

Створення власної картинки всередині кулі ще більше урізноманітнює процес гри, адже приємно управляти кулькою з власною фотографією, аватарки. Для встановлення власного зображення для кулі Agar.io необхідно встановити кілька доповнень до google chrome:

1) Необхідно встановити розширення Tampermonkey, знайти його можна в магазині розширень Google. Після установки Tampermonkey його необхідно активувати, натиснувши на піктограму в головному вікні Chrome.

Як поставити скін в Agar.io

2) Необхідно встановити скрипт з сайту agariomods.com зробити це можна на головній сторінці клікнувши CLICK TO INSTALL SCRIPT. Встановлений скрипт розширює можливості гри Агарио, дозволяючи гравцеві більш детально редагувати налаштування. Можна проїхати на сайт ігри і помітити, що після установки скрипта з’явилася можливість спілкування в чаті і встановлення власного скіна для кулі.

3) Далі необхідно завантажити картинку, для цього ми будемо використовувати сайт imgur.com на ньому необхідно авторизуватися використовуючи будь-яку з популярних соціальних мереж. Після авторизації в випадаючому меню під вашим іменем слід вибрати Images. В діалоговому вікні слід натиснути AllImages і вибрати параметр Non-albumImages. В налаштоване вікно потрібно перетягнути потрібну нам картинку, яку ми хочемо використовувати як скін кулі.

Як поставити скін в Agar.io

Після того як зображення завантажилося, клікаєм по ньому і отримуємо детальну інформацію, тут нас цікавить ImageLink (email & IM) картинки. Наприклад: http://imgur.com/CfU4Ari слід переробити в i/CfU4Ari для подальшого використання в грі.

4) Тепер необхідно встановити наш скін у грі Agar.io, заходимо на сайт ігри і встановлюємо у полі Nick перероблений адресу вашого зображення i/CfU4Ari. також слід вказати грі, що ми хочемо імпортувати зображення з іншого сайту, для цього ставимо галочку в налаштуваннях, навпаки ImgurSkins.

Зображення, встановлене другим способом, буде доступне для перегляду тільки гравцеві встановив його, решта його не побачать.