Доброго часу доби. Вже наближається до кінця 2014 рік і скажу чесно, він був досить успішним для цього некомерційного сайту:) Сайт майже дійшов до позначки в 8000 унікальних відвідувачів, це дуже великий прогрес і дякую вам за те, що підписалися на оновлення по E-Mail (поле праворуч) або підписались на паблік у VK.com. Те, що цей сайт користується популярністю зобов’язує мене писати все нові і нові статті. Але, як і скрізь, є і негативні моменти. Один з них, це нашестя копипастеров на мій сайт:) Просто далеко не всі розуміють, що звичайним копіюванням статей з іншого ресурсу, вони ніколи не зможуть підняти свій сайт до скільки-небудь прийнятного рівня.

Я почав придумувати як би захиститися від нападків цих невмілих рук, так як при копипасте страждає і той ресурс, з якого копіюють. Але в підсумку довелося відмовитися від усіх цих дій, так як на сторінках skesov.ru дуже багато команд, які читачі копіює, щоб вставити у себе в системі і всі засоби захисту будуть просто заважати. Єдине, що я вирішив зробити — це додати водяні знаки на всі картинки, на сайті (а їх накопичилося дуже багато). І ви могли помітити, що на всіх останніх статтях вони вже стоять. Це робить спеціальний плагін для движка WordPress, він додає знак на всі свежедобавленные зображення. Це виявилося дуже зручно, так як дещо прискорює обробку скріншотів за рахунок того, що немає необхідності додавати на кожен новий скріншот watermark. Але залишилися без водяного знака старі файли і з цим потрібно було щось вирішувати, так як копіпастери навіть лінувалися копіювати собі картинки для подальшої вставки, вони просто використовували посилання на картинки з skesov.ru:) І вихід знайшовся, хоча я вже не раз писав про цю програму, але її простота і функціонал не можуть не радувати!

Покрокова інструкція

Отже, знову мені допоміг VSO Light Image Resizer. Це програма з можливістю безкоштовного використання, просто при старті буде показано вікно з пропозицією купити або почекати декілька секунд для можливості відкриття. Завантажити її можна і потрібно з офіційного сайту: http://www.obviousidea.com/.

 • Завантажуємо, встановлюємо, запускаємо. При першому запуску запропонує два варіант оформлення вікна я рекомендую використовувати повний варіант.
 • Додаємо потрібну папку з зображеннями або папку папок, зображень, простим перетягуванням папок або файлів на вкладці «Зображення» в програмі . Загалом програма відмінно себе почуває з величезною кількістю зображень, а швидкість обробки буде прямо залежати від продуктивності вашої системи.
 • Переходимо на вкладку «Налаштування» і дивимося що нам з цього в даний момент необхідно. Так як основне призначення програми-це пакетне зміна розміру або якості програми, відключаємо ці функції, щоб не зіпсувати наші картинки. Для початку міняємо профіль на «Дозвіл оригіналу», це збереже поточний дозвіл у всіх файлів. Далі дивимося щоб нижче, на вкладці «Загальні», формат стояв «Що і оригінал», якість ставимо 100%. А в самому низу обираємо дію «Змінити розмір оригінал», це перезапише поточні файли і додасть в них же водяні знаки. При бажанні всі ці налаштування можна виставити по своєму, я ж використовую окрему копію папки з зображеннями і не боюся зіпсувати оригінали, вони лежать окремо.
 • Переходимо на вкладку «Ефекти», ставимо галочку «Вставити водяний знак» і тиснемо по включилася кнопці.
 • Додаємо файл або пишемо текст у вбудованому редакторі, який буде служити водяним знаком. Для файлу можна вибрати варіант масштабування (я вибираю пропорційно основного зображення, це автоматично піджене водяний знак під кожне зображення, що в свою чергу призведе до максимально акуратного зовнішнього вигляду). Так само можна вибрати прозорість і місце, де буде розташовуватися watermark. Якщо натиснути кнопку «попередній Перегляд», можна подивитися що вийде на виході.
 • Тиснемо ОК, щоб повернутися в основне вікно. Перевіряємо чи все ми правильно налаштували і тиснемо кнопку «Виконати». Перед натисненням можна зберегти профіль (кнопка дискети праворуч від списку вибору профілю), щоб надалі не відновлювати налаштування. Профілі — це ще один дуже великий плюс цієї програми.
 • Після завершення операції програма покаже невеликий підсумок сэкономленному місця на жорсткому диску. Я включав оптимізацію для png файлів, яку вимагає Google. Тому у мене воно є, якщо ви все налаштували як я описував, то у вас швидше за все буде значення в мінусі:)
 • На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

  Спасибі за увагу

  Матеріал сайту Skesov.ru